Laptopta harici HDD çalışmıyor

Ayldrm

Hectopat
Selamlar herkese. Yakın zamanda bir laptop satın aldım Amazon Global üzerinden fakat elimde olan HDD'yi harici olarak bu laptopta kullanamıyorum. Bir dosya kopyalamaya çalıştığım zaman sürekli var olmayan bir aygıt belirtildi hatası alıyorum. Bazen 3 saniye sonra, bazen 10 dakika sonra. HDD'de herhangi bir sorun yok. Farklı bilgisayarlarda da denedim. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Donanımsal bir sorun olduğunu da düşünmüyorum çünkü mouse, klavye, gamepad kullanırken hiçbir sorun yaşamıyorum. USB askıya almayı kapattım, güç ayarlarından aygıt yöneticisinden de güç kazanmak için bu aygıtı devre dışı bırak seçeneğini kapattım. Bunlar haricinde BIOS üzerinden veya farklı bir yerlerden yapmam gereken bir işlem var mı? İndirebileceğim bir driver falan? Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Gerçekten çok sorun yaşıyorum bu konuyla alakalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows tuşu + R kombinasyonu ile açılan kutucuğa "diskmgmt.msc" yazıp entera basın. Harddiski taktığınızda bu ekranda gözüküyor mu? Gözüküyorsa lütfen SS atın.

Evet gözüküyor. Yerel disk E yazan disk

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-05-17 003421.png
    Ekran görüntüsü 2021-05-17 003421.png
    39,3 KB · Görüntüleme: 18

Yeni konular

Geri
Yukarı