Laptopta oyun oynarken oyunlar bir anda donuyor

Alican Gürel

Attopat
Daha fazla  
İşletim sistemim ve ekran kartım iyi olmasına rağmen dizüstü bilgisayarım bir anda anlamadığım şekilde donuyor. internette araştırdım CPU sorunu diyorlar ısındığı için önceden böyle bir sorun yoktu. RDR 2 oynarken dondu sonra sorun diğer oyunlara yansıdı grafik düşürsem de aynı sorun devam etti ve düşük sistemli oyunlarda da devam ediyor. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar sorun yine çıktı PC'yi daha yeni aldım ve RDR 2 indirmeyene kadar böyle bir sorun yoktu ve sorun RDR2'den sonra çıktı ve diğer oyunlara yansıdı PC özelliklerimde iyi ama oyun oynarken birden ses cızırtısı ve donma oluyor e olur yardım edin acil bu işten sıkıldım çünkü yeni ve iyi bir PC anlam vermediğim şekilde donuyor oyun oynarken çok saçma.

Yukarıda arkadaşın dediği gibi oyun içi donanım değerlerinin bilgisi lazım. Oda şu linkten nasıl yapılcağını anlatıyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artı olarak sistem bilginizide belirtmelisiniz.

Evet arkadaşlar sorun yine çıktı PC'yi daha yeni aldım ve RDR 2 indirmeyene kadar böyle bir sorun yoktu ve sorun RDR2'den sonra çıktı ve diğer oyunlara yansıdı PC özelliklerimde iyi ama oyun oynarken birden ses cızırtısı ve donma oluyor e olur yardım edin acil bu işten sıkıldım çünkü yeni ve iyi bir PC anlam vermediğim şekilde donuyor oyun oynarken çok saçma.

Yukarıda arkadaşın dediği gibi oyun içi donanım değerlerinin bilgisi lazım. Oda şu linkten nasıl yapılcağını anlatıyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artı olarak sistem bilginizide belirtmelisiniz.

Sistem bilgim.
Lenovo Ideapad Gaming 3
GTX 1650 Ti
Intel i7 yeni nesil işlemci.
16 GB RAM.
1 TB HDD.
250 GB SSD.

Adam daha hiçbir şey soylememis drop yiyorum demiş dedigine bak.

Sistem bilgim.
Lenovo Ideapad Gaming 3
GTX 1650 Ti.
Intel i7 yeni nesil işlemci.
16 GB RAM.
1 TB HDD.
250 GB SSD.

MSI Afterburner'dan oyun içi görüntüler atar misiniz hocam?

Bilgisayarında aynı anda oyun çalıştırırsan böyle olabilir.

Ya da ekran kardı ve ses donanıma virüs bulaşmış olabilir yenilerini tak.

Aynı anda oyun asla çalıştırmadım sadece RDR 2 Epic Games'ten alana kadar sıkıntı yoktu sonra kastı ve diğer düşük sistemli oyunlarada yansıdı.
Virüs yok yeni aldım zaten yine bakarım virüsün olup olmadığına ama garanti yoktur.

Adam daha hiçbir şey soylememis drop yiyorum demiş dedigine bak.

MSI Afterburner'dan oyun içi görüntüler atar misiniz hocam?

Tamam atacağım.

Son düzenleme:
Aynı anda oyun asla çalıştırmadım sadece RDR 2 Epic Games'ten alana kadar sıkıntı yoktu sonra kastı ve diğer düşük sistemli oyunlarada yansıdı.
Virüs yok yeni aldım zaten yine bakarım virüsün olup olmadığına ama garanti yoktur.

Tamam atacağım.

Sistemde zeroday olmuş olabilir zeroday olursa ve onun üzerinden virüs girerse bittin.

Geri
Yukarı