Laptopta Saniye Aralıklarla Küçük Donmalar

Wanleast

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Casper laptopum var. Şu 1,2 haftadır videolarda, oyunlarda bilgisayar küçük küçük donmalar oluyor ama hemen geçiyor. Fakat bu benim iyice sinirimi bozuyor. Oyun oynayayım diyorum o donmalardan oynayamıyorum. Video izleyim diyorum oda donuyor, hemen salise hızında donuyor geçiyor. 6 sn sonra tekrardan aynı olay oluyor ve hep tekrarlanıyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
1. olarak güncel sürücüler ile yoluna devam et. (ekran kartı chipset ses kartı vsvs...)
2. olarak bilgisayarının ısınmasına bağlı olarak soğutucu kullanmanı öneririm.
3. olarak ise ikinci soruna binaen termal macunun yenilenmesi gerekebilir ve büyük bir önemi vardır. Ki büyük ihtimalle sorun ondandır.
Ayrıca Şu alttaki linkte de benim sorunum yer alıyor aşağı yukarı aynı sorun bir göz atabilirsin yahut gelecek cevaplar sana da ışık olabilir.
https://www.technopat.net/sosyal/konu/laptopta-internette-videolarin-bozulmasi-sorunu.421144/

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı