Laptopta SSD ve HDD'yi aynı anda kullanmak

xbayliss

Decapat
Yer
Mersin
Merhaba arkadaşlar. Bende ASUS ROG FX553VE model laptop var. Bu laptopta maalesef SSD yok. Ben maliyeti düşünerek M.2 SSD yerine optik sürücü kısmına takılan SSD kutulu SATA3 SSD almayı düşünüyorum. Benim merak ettiğim laptop bu iki bileşene yeterli gücü sağlayabilir mi ?

Merhaba arkadaşlar. Bende ASUS ROG FX553VE model laptop var. Bu laptopta maalesef SSD yok. Ben maliyeti düşünerek M.2 SSD yerine optik sürücü kısmına takılan SSD kutulu SATA3 SSD almayı düşünüyorum. Benim merak ettiğim laptop bu iki bileşene yeterli gücü sağlayabilir mi ?
Sağlar, hiç bir sıkıntı çıkarmaz.

Optik sürücü yerine HDD tak yeni aldığın SSD'yide HDD'yi söktüğün yere tak daha sağlıklı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı