Çözüldü Laptopta touchpad nasıl geri getirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ssnr.ada

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptopum da mouse' u düzeltiyim derken normal touchpad i de sildim imleç yok ve touchpad çalışmiyor. Basıl geri getireceğim? Ders çalışmam lazım. (mouse'm yok)

Çözüm
Arkadaşlar laptopum da Mouse'u düzeltiyim derken normal touchpad i de sildim imleç yok ve touchpad çalışmiyor. Basıl geri getireceğim? Ders çalışmam lazım. (mouse'm yok)

Aygıtı kaldır dediyseniz, bilgisayarı kapatıp açın tekrar gelir.
Arkadaşlar laptopum da Mouse'u düzeltiyim derken normal touchpad i de sildim imleç yok ve touchpad çalışmiyor. Basıl geri getireceğim? Ders çalışmam lazım. (mouse'm yok)

Öncelikle klavyenin üzerinde touchpad ikonu var mı ona bak varsa ona bas eğer geri gelmezse BIOS'ta touchpad ayarı kapalı olabilir. BIOS'a bakmanı öneririm.

Ya geri yükleme noktası oluşturduysanız daha önce ona döneceksiniz ya da internetten laptop marka model ve touchpad driver olarak aratıp driverı indirmeye çalışacaksınız.

Klavyeyi kullanarak yapabilme şansınız var ama biraz uğraştırıcak.

Ferem bozyk 3 tuşuna da ayni anda basıp caliştirunca ışıgı yanıyor ve sensörü hep çalışiyor fakat USB'sini taktığımda USB aygıtı tanınamadı uyarısını alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı