Laptopta yatarak oynanabilecek oyunlar

Euro Truck Simulator 2 ya da American Truck Simulator. Hatta bunları oynarken gerçekten uyuklayıp kaza yapmak da zevkli oluyor. Aniden sıçrıyorsunuz, adrenalin pompalanıyor, gitti dorsedeki domatesler diye.
Adamda Gamyoncu nidası var yeenim.

Birkaç gündür üzerimde halsizlik var. Biraz hasta oldum galiba soğuk su içmekten o yüzden bütün gün yatıyorum. 2 3 gündür film izlemekten bıktım aklıma başka izleyecek film gelmiyor. Yatarak kucağımda oynayabileceğim sadece yön tuşları ile ya da mouse'u az kullanarak forager, Terraria (Genelde Survival severim) gibi basit ya da daha kapsamlı oyunlar bilen varsa önerilerinizi bekliyorum. Steam profilimi de atayım ona göre önerirsiniz.
Need for Speed Most Wanted 2005.
Yasal satan yer bulmak çok zor ama iyi oyundur ve min. sistem ister.
NOT: Hesabına bakmadan yazdım.

Geçmiş olsun umarım corona olmamışsındır önerebileceğim oyunlar Death Stranding, Hearts of Iron IV, Forza Horizon 4. son olarak Outlast 2 veya 1 oynadın mı bilmiyorum korkarsan belki hastalığın geçer şimdiden iyi oyunlar :)

Geçmiş olsun umarım corona olmamışsındır önerebileceğim oyunlar Death Stranding, Hearts of Iron IV, Forza Horizon 4. son olarak Outlast 2 veya 1 oynadın mı bilmiyorum korkarsan belki hastalığın geçer şimdiden iyi oyunlar :)

2 Ay oldu çoktan iyileştim olsun yine de teşekkürler. :)

Birkaç gündür üzerimde halsizlik var. Biraz hasta oldum galiba soğuk su içmekten o yüzden bütün gün yatıyorum. 2 3 gündür film izlemekten bıktım aklıma başka izleyecek film gelmiyor. Yatarak kucağımda oynayabileceğim sadece yön tuşları ile ya da Mouse'u az kullanarak forager, Terraria (Genelde Survival severim) gibi basit ya da daha kapsamlı oyunlar bilen varsa önerilerinizi bekliyorum. Steam profilimi de atayım ona göre önerirsiniz.

TFT oynayabilirsiniz eğer LoL oynuyorsanız eğlenceli ve güzel gelecektir. Onun dışında left4'de oynanabilir. GTA'da oynanabilir. Mouseyi yataga sabitleyebilirseniz hareket etmeyecek bir şey ile rahatlıkla oynayabilirsiniz. Hasta oldugum zaman yatada masa gibi ama ayakları olmayan bir tahta parçası koymuştum. Mouse sabit oldugu için CS:GO bile oynuyordum.

Geri
Yukarı