Laptoptan gelen ses

myelin

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, eskiden böyle bir ses yoktu ya da fark etmemiştim. Fanın dönüşünden değil de başka bir şeyden ses geliyor gibi. Çok yüzeysel anlattım biliyorum ama bütün olabilecek olasılıkları söyleyebilirsiniz. Bu arada HDD takılı değil SSD takılı.

Merhaba, eskiden böyle bir ses yoktu ya da fark etmemiştim. Fanın dönüşünden değil de başka bir şeyden ses geliyor gibi. Çok yüzeysel anlattım biliyorum ama bütün olabilecek olasılıkları söyleyebilirsiniz. Bu arada HDD takılı değil SSD takılı.

Bende önceden de olduğunda görev yöneticisine bakmıştım CPU ile alakalıydı. Belki SSD ile alakalı olabilir sizde.
DVD ROM kaynaklı olabilir DVD girişini açıp o şekilde dinleme yapmayı deneyin.

Bu daha mantıklı duruyor.

Anakart kaynaklı değildir umarım birilerinde anakart kaynaklı sesler olmuş.😕 Laptop daha 7-8 aylık problem çıkmazsa iyi. Bu arada baya tiz bir ses düşününce.

Son düzenleme:
Coil whine o arıza değil bobinler yapıyor bazı Ethernet kartları ekran kartları ve PSU'larda oluyor hatta hoparlörde filitre varsa onlarda da olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Seni delirtmez adamın meyili varmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı