Laptoptan ses gelmiyor

Başlat menüsüne gelip "Aygıt Yöneticisi" yazın ve "Ses girişleri ve çıkışları" bölümünden hoparlöre sağ tıklayıp özelliklerine girin. Öncelikle Ayrıntılar sekmesine gelin "Aygıt Açıklaması" yazan açılır pencereye tıklayıp "Donanım Kimliklerini" seçin ve orada bulunan tüm donanım kimliklerini bir yere kopyalayıp yapıştırın. Ardından "Sürücü" sekmesine gelip "Cihazı Kaldır" seçeneğine tıklayın. Kaldırdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın ve Google üzerinde donanım kimlikleri ile arama yaparak güncel sürücüyü indirip kurun. Donanım Kimliği ile nasıl sürücü bulacağınıza dair size rehber de bırakıyorum:
Donanım Kimliği ile Sürücüleri Bulma
Rehber: Donanım kimliği ile doğru ve uygun sürücüyü bulma

Başlat menüsüne gelip "Aygıt Yöneticisi" yazın ve "ses girişleri ve çıkışları" bölümünden hoparlöre sağ tıklayıp özelliklerine girin. Öncelikle ayrıntılar sekmesine gelin "aygıt açıklaması" yazan açılır pencereye tıklayıp "donanım kimliklerini" seçin ve orada bulunan tüm donanım kimliklerini bir yere kopyalayıp yapıştırın. Ardından "sürücü" sekmesine gelip "cihazı kaldır" seçeneğine tıklayın. Kaldırdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın ve Google üzerinde donanım kimlikleri ile arama yaparak güncel sürücüyü indirip kurun. Donanım kimliği ile nasıl sürücü bulacağınıza dair size rehber de bırakıyorum:

Dostum bunu kaldırıp tekrar başlatsam Windows 11 otomatik yüklemiyor mu?

Sürücüler de sorun olabilir hocam. Kontrol ediniz.

Başlat menüsüne gelip "Aygıt Yöneticisi" yazın ve "ses girişleri ve çıkışları" bölümünden hoparlöre sağ tıklayıp özelliklerine girin. Öncelikle ayrıntılar sekmesine gelin "aygıt açıklaması" yazan açılır pencereye tıklayıp "donanım kimliklerini" seçin ve orada bulunan tüm donanım kimliklerini bir yere kopyalayıp yapıştırın. Ardından "sürücü" sekmesine gelip "cihazı kaldır" seçeneğine tıklayın. Kaldırdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın ve Google üzerinde donanım kimlikleri ile arama yaparak güncel sürücüyü indirip kurun. Donanım kimliği ile nasıl sürücü bulacağınıza dair size rehber de bırakıyorum:

Sorun gözükmüyor ama PC'yi başlattığımda arada EZ Flash diye bir şey çıkıyor yukarıda BIOS yazıyor oradan kapatmış olabilir miyim? Nasıl bakacağım?

Geri
Yukarı