Laptoptan ''ting'' sesi geliyor

babylade

Picopat
Daha fazla  
Neresinden geldiğini anlayamıyorum çünkü nadiren ve anlık geliyor. Hep canlı ders izlerken oldu bu durum. İnce ve gerilmiş bir teli titretince çıkan ting sesi geliyor laptoptan. Sizce sebebi ne olabilir?

Acaba neden sadece canlı ders izlerken duyuyorum sesi? Harddisk sıkıntılı olsa başka durumlarda da duymam gerekmez mi?
Bir de laptop 4 aylık, acaba garantiye göndersem ücretli mi hallederler ücretsiz
Eğer düşürme durumu olmadıysa ücretsiz tamir ederler aga. Benim laptopda da açarken harddisk tık ediyo tabii benimki eski.

Eğer düşürme durumu olmadıysa ücretsiz tamir ederler aga. Benim laptopta da açarken harddisk tık ediyor tabii benimki eski.

Hayır düşme veya sert darbe alma durumu olmadı, su falan da değmedi. Arada masaya biraz dikkatsiz bırakmışlığım vardır sadece ama o da aşırı sert değil yani.
Sadece ilk bir ay sistemimin de gayet kaldırdığı bir oyunu günde 6-7 saat falan oynadığım oluyordu, laptop iş laptopu olduğu için acaba HDD zarar mı gördü bu durumdan? Böyle bir durum mümkün mü?

Sadece ilk bir ay sistemimin de gayet kaldırdığı bir oyunu günde 6-7 saat falan oynadığım oluyordu, laptop iş laptopu olduğu için acaba HDD zarar mı gördü bu durumdan? Böyle bir durum mümkün mü?

Bundan dolayı olacağını sanmam bu donanımlar kullanılsın diye üretiliyor.

Arada masaya biraz dikkatsiz bırakmışlığım vardır sadece ama o da aşırı sert değil yani.

Bu durumun etkisi olmuş olabilir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı