Laptopu harici monitöre takınca FPS'in iki katına çıkması

Geforce Experience'a oyunu ekleyip oyunu oradan çalıştırmayı deneyebilirsin.
Nvidia sürücüsünü DDU ile silip tekrar yükleyebilirsin.
Oyunu silip tekrar yükleyebilirsin.
Nvidia Kontrol Panelinden ayarları performansa getirebilirsiniz.
Şu anlık basit çözümler dışında aklıma bir şey gelmiyor. Bir şey olursa yazarım.
Son gelen güncelleme ile oyun biraz bozuldu güncellemeden dolayı bu sorun çıkmış olabilir.

Son düzenleme:
80 FPS almanız normal. Ters giden bir durum yok. Sizin işlemcinizden çok daha güçlü olan 4800H kullanıyorum ve aynı FPS'leri alıyoruz. Sizin ekran kartınız da benden daha iyi.

80 FPS almanız normal. Ters giden bir durum yok. Sizin işlemcinizden çok daha güçlü olan 4800H kullanıyorum ve aynı FPS'leri alıyoruz. Sizin ekran kartınız da benden daha iyi.
Başlığı okusaydın be kanka. Harici monitor alırsam 240 fps oynayabiliyorum.
Geforce Experience'a oyunu ekleyip oyunu oradan çalıştırmayı deneyebilirsin.
Nvidia sürücüsünü DDU ile silip tekrar yükleyebilirsin.
Oyunu silip tekrar yükleyebilirsin.
Nvidia Kontrol Panelinden ayarları performansa getirebilirsiniz.
Şu anlık basit çözümler dışında aklıma bir şey gelmiyor. Bir şey olursa yazarım.
Son gelen güncelleme ile oyun biraz bozuldu güncellemeden dolayı bu sorun çıkmış olabilir.
Güncellemeyle başladı her şey. Oyun ilk çıktığında söylediğim fpsleri alıyordum.

Güncellemeyle başladı her şey. Oyun ilk çıktığında söylediğim fpsleri alıyordum.
Evet kötü bir güncelleme olmuş. Bende de oyunu açınca Windows sapıtıyor. Kendi kendine alt tab atıyor, ikonları değiştiriyor. Az önce aldığım bir SS.
Screenshot 2021-05-16 181606.png

Şu anlık yazdığım şeyleri deneyebilirsin. Eğer devam ederse mecbur güncellemeyi bekleyeceksiniz.

Evet kötü bir güncelleme olmuş. Bende de oyunu açınca Windows sapıtıyor. Kendi kendine alt tab atıyor, ikonları değiştiriyor. Az önce aldığım bir SS.
Eki Görüntüle 1026322
Şu anlık yazdığım şeyleri deneyebilirsin. Eğer devam ederse mecbur güncellemeyi bekleyeceksiniz.
Saçmalık. Sonunda harici
ekran aldırtacaklar bana .

60 Hz bir ekranda maksimum 60 FPS görürsün. İstersen 1000 FPS al, monitörün 60 Hz ise bir şey değişmez.
Artık böyle bilip bilmeden yorumlar yapmasak diyorum. Ne kadar yüksek fps alınırsa ekran kartından monitöre o kadar kısa sürede görüntü gider bu da competetive oyunlar için ölüm - kalım meselesi olabilir.

Laptop ekranında oynarken oyunun 1660Ti ile çalıştığından emin misin? UHD 630 Valorant'ta 80 FPS alıyor. MUX'un FPS'i 80 'den 240'a çıkaracağını sanmıyorum bence MUX ile alakalı değil.
@mutsuzfiberdolabı Hala yorum yazmadınız. Neden üzgün attınız acaba?
Hocam MUX ile alakalı da ondan attım.

Yeni konular

Geri
Yukarı