Laptopu Televizyona Bağlamak İçin HDMI Kablo Önerisi

darkdragonx

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, laptopumu HDMI kablosuyla televizyona bağlayıp oyun oynamak istiyorum. Gecikme vs. sorunu olmaması için hangi kabloyu almam lazım? İnternetten baktım 10-150₺ arası kablolar çıktı ama hangisini alacağımı bilemedim. Bir de böyle oyun oynayabilirim değil mi, problem olmaz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, laptopumu HDMI kablosuyla televizyona bağlayıp oyun oynamak istiyorum. Gecikme vs. sorunu olmaması için hangi kabloyu almam lazım? İnternetten baktım 10-150₺ arası kablolar çıktı ama hangisini alacağımı bilemedim. Bir de böyle oyun oynayabilirim değil mi, problem olmaz?
Ben zamanında oynuyordum hiçbir sıkıntı çıkmıyordu açıkçası ben normal 10 15 liralık hdmi kabloları kullanıyorum uçuk birşey almanıza gerek yok bence tabii gene bilen bir kişiye sorun siz bunu gecikme yaşamamıştım dediğim gibi.

Sorun olmaz 3 metre örgülü alın.
DualSense kullanıyorum hocam fifa gibi oyunlar oynayacağım

Hocam bu diğer kablolardan pahalı olması, gecikmeyi ve kalite aktarımını mı yükseltiyor?
Uzun ömürlü kaliteli ve koşulsuz iade garantili. Beğenmezseniz iade edersiniz.
Yada 20 liralık alıp deneyeceksiniz. Bence uygun kablolarda da kısa vadede sorun yaşamazsınız.

Son düzenleme:
Sorun olmaz 3 metre örgülü alın.

Uzun ömürlü kaliteli ve koşulsuz iade garantili. Beğenmezseniz iade edersiniz.
Yada 20 liralık alıp deneyeceksiniz. Bence uygun kablolarda da kısa vadede sorun yaşamazsınız.
Paugge Hdmi 2.0b Premium Sertifikalı 4K 60Hz 18Gbps HDR Dolby Vision HDCP 2.2 Destekli HDMI Kablo - 2 Metre (7NA72PRO)

Hocam şunun ile aralarında 45₺ fark var. Aradaki farka değer mi sizce? Değerse buna bakayım diyorum.
Ya da aynıymış ya boşu boşuna 45₺ vermeyeyim. İkisi de 60hz 18gbps 2m. Sadece sertifika göremedim.

Son düzenleme:
Bence değmez karar sizin. Televizyonunuzda yada varsa pcnizde HDMI kablo varmı? Varsa deneyin ona göre kıyaslama yapabilirsiniz. Ben böyle denedim sorun çıkmayınca uygun fiyatlı kablo aldım.
Tahminen TV niz 60 Hz olmalı. Üst seviye kabloya gerek yok.

Bence değmez karar sizin. Televizyonunuzda yada varsa pcnizde HDMI kablo varmı? Varsa deneyin ona göre kıyaslama yapabilirsiniz. Ben böyle denedim sorun çıkmayınca uygun fiyatlı kablo aldım.
Tahminen TV niz 60 Hz olmalı. Üst seviye kabloya gerek yok.
Teşekkür ederim sağ olun hocam.

Geri
Yukarı