Laptopum donuyor ve mouse imleci yavaş hareket ediyor nedeni ne olabilir?

vanhalen

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar MSI GE70 Apache laptopumda bugün donma ve takılma meydana geldi. Donduğunda ise açma tuşuna basıp kapattım. Açtıgımda ise cok yavas açıldı ve bazen mouse imleci çok yavaş hareket ediyor. Sorun neden kaynaklanıyor olabilir.

Önerinizi uyguladım ve normal şekilde açıldı. Size çok teşekkür ederim. Bir şey sormak istiyorum neden bataryayı sökmemi istediniz. Yine de servise götürmeli miyim?

8 gb ram var. Ekstra bir ram mi almalıyım? Yoksa servise verip göstermeli miyim? Servisi bana da çok yakın ayrıca kargo ile de uğraşmayacağım sizce ciddi bir sorun mu?

Önerinizi uyguladım ve normal şekilde açıldı. Size çok teşekkür ederim. Bir şey sormak istiyorum neden bataryayı sökmemi istediniz. Yine de servise götürmeli miyim?
Sonuçta elektronik devreler. Belki bir condansatörde felan güç takılması olmuştur. Sık terkarlamıyorsa sorun yok. Ayda yılda bir olduysa normal her çihazı arasıra güçünü komple kesip dinlendirmakta fayda var. Ama sık tekrar ediyorsa servise götürün.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı