Laptopun fanı birden çalışmamaya başladı

Baldwind77

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Dün laptopumu açtım ve cok sessız oldugunu fark ettim. Ben de yeni açtım diyedır diye ustunde cok durmadım ancak Fortnite oynarken de fanın kucuk bır sessını dahi duymuyordum. Dereceye baktığımda 120ydı zaten oto kapatı PC kendısını geri açtiğimda aynı sekıldeydı. Ondan sonra laptopun tam fanının denk geldiği yere vurdum ondan sonra çalışmaya başladı. Şu an sıkıntı yok ama neden oyle calışmamazlık yaptı anlamadım.

Arkadaşlar merhaba. Dün laptopumu açtım ve cok sessız oldugunu fark ettim. Ben de yeni açtım diyedır diye ustunde cok durmadım ancak Fortnite oynarken de fanın kucuk bır sessını dahi duymuyordum. Dereceye baktığımda 120ydı zaten oto kapatı PC kendısını geri açtiğimda aynı sekıldeydı. Ondan sonra laptopun tam fanının denk geldiği yere vurdum ondan sonra çalışmaya başladı. Şu an sıkıntı yok ama neden oyle calışmamazlık yaptı anlamadım.
Hocam laptopunuz eski mi? Fan temizliği filan yapmadıysanız eğer belki fanın takılmış olma ihtimali var. Onun dışında fan kontrolünü sağlayan yazılımda bir sıkıntı olmuş olabilir onu kontrol edebilirsiniz. Ve son olarak sonuçta cihazı kullanan sizsiniz ne kadar sessiz olduğu gibi durumları biliyorsunuz ve normalin dışında gelişen bir olayda dikkatli olun 120 derece gerçekten çok yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı