Laptop'un SSD giriş tipini öğrenme

ByJacob

Femtopat
Daha fazla  
Laptop'umun SSD girişini öğrenmeye çalışıyorum, fotoğraftaki yer SSD girişi mi acaba? SSD girişi ise M.2 SSD alsam buraya oturur mu? Son olarak da bir SSD önerirseniz çok mutlu olurum. Herkese iyi forumlar, teşekkürler.

Dosya Ekleri

• 1623705781263.jpg
    1623705781263.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 91
Bilgisayarınızın modelini söylerseniz çok daha iyi olacaktır, ek olarak giriş M.2. NVMe gibi gözüküyor.

Bilgisayarınızın modelini söylerseniz çok daha iyi olacaktır, ek olarak giriş M.2. NVMe gibi gözüküyor.
Modelini yazarmısın nvme ssd girişi ancak bağlantı yönü ramin ve usblerin üzerini kapatacak sıklıkta
hp 15-da1017nt laptop kullanıyorum, anakartta hp 8533 motherboard olarak geçiyor.
Modelini yazarmısın nvme ssd girişi ancak bağlantı yönü ramin ve usblerin üzerini kapatacak sıklıkta
Bağlantı yönü ramin ve usblerin üzerini kapatacak sıklıkta derken neyi kast ettiniz acaba ? Aşağıya anakartımın fotoğrafını bıraktım, isterseniz bir de oradan bakın.
https://www.hepsiburada.com/sandisk...vme-m-2-ssd-sdssdh3n-250g-g25-p-HBV00000WEC2S Sizce bu ssd nasıl ? Önerdiğiniz bir ssd var mıdır acaba ?

Dosya Ekleri

• anakart.jpg
    anakart.jpg
    111,2 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı