Last of Us part 2 LGBT desteği sebebiyle alınmaz mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Furkan_00

Decapat
Arkadaşlar, Last of Us 1'i cok severek oynamistim. Dedim 1 guzeldi, 2 de guzeldir 2'yi de aldim. Simdi indirmeye karar verdim, 150 TL'ye yakin aldim PS Store'dan. Oyunun LGBT'yi destekledigini gordum. Hani bu assiri derecede var midir? Mide bulandiracak artik yeter. Bitse de kurtulsam dedirtecek kadar var midir yoksa araya 3 5 atmislar midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fanservice animeleri gibi oyun demek isterdim senaryosu çöp olsa da Last of Us markasına biraz zarar vermiş olsa da oyun teknik anlamda hikaye sunumu ve oynanış anlamında taş gibi.

Arkadaşlar, Last of Us 1'i cok severek oynamistim. Dedim 1 guzeldi, 2 de guzeldir 2'yi de aldim. Simdi indirmeye karar verdim, 150 TL'ye yakin aldim PS Store'dan. Oyunun LGBT'yi destekledigini gordum. Hani bu assiri derecede var midir? Mide bulandiracak artik yeter. Bitse de kurtulsam dedirtecek kadar var midir yoksa araya 3 5 atmislar midir?

Oyunda LGBT içeriği var. Sıklığı da az değil. Ben olsam pek takılmazdım ama kişiye bağlı tabii. En kötüsü sahneyi gördüğün zaman atla veya başka bir yere bak.

Maalesef güzel bir oyun daha, filmler gibi bir anda demokrat partinin başa gelmesiyle, şirketler bunu fırsat bildi ve hemen LGBT'yi içeriklerine dahil etmeye başladılar, ama merak etmeyin Amerika'da bu olaylar sönüyor, düşünün TAA ilkokulda bile gender freedom LGBT filan anlatılmaya başlanmış. Aileler isyanda yakın gelecekte inşallah böyle dayatma yapmazlar, yapacaksanız LGBT karakteri adam gibi yapın sırf topluma oynamak için değil.

Kendini bastırmış gizli homoseksüel değilsen rahatsız olunacak bir şey yok. Yeter yani...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı