LatencyMon'da yüksek gecikme görünüyor

Delilah

Hectopat
Katılım
13 Ocak 2019
Mesajlar
3.056
Makaleler
7
Çözümler
6
LatencyMon'dan kontrol ettiğimde acpi.sys, ndis.sys ve nvlddmkm.sys gecikmesi çok fazla gözüküyor. Neden böyle? Formatlasam da böyle oluyor. Ne yapmam gerektiğini çözemedim. Dizüstünün sitesinden driver da indirdim ama yine de böyle. Yardım edebilir misiniz veya nereden yardım alabilirim?

Aşağıdaki değerlerden daha yükseğini de gördüm öncesinde.

acpi.sys.png
ndis.sys.png
 

Sevgilim

Centipat
Katılım
7 Mart 2021
Mesajlar
1.896
Çözümler
15
Yer
C:\indirilenler\Devil May Cry 5/Crack
Maalesef. Daha bugün yeniden araştırmaya başladım.

Benimde bu kadar yüksek olmasada 500-600 değerlerine geliyor. Ethernet ile alakalı olduğunu anladım. Online oyun oynarken mikro kekelemeler oluyor. Acaba diyorum sorun bununla mı alakalı...Ben de araştırıyorum ama pek bir şey bulamadım. Genelde ethernet driver kurun diyorlar. Ya da bilgisayar da kurulu olan Anti-virüs kapatın diyorlar.
 
KS
KS
Delilah

Delilah

Hectopat
Katılım
13 Ocak 2019
Mesajlar
3.056
Makaleler
7
Çözümler
6
Benimde bu kadar yüksek olmasa da 500-600 değerlerine geliyor. Ethernet ile alakalı olduğunu anladım. Online oyun oynarken mikro kekelemeler oluyor. Acaba diyorum sorun bununla mı alakalı...Ben de araştırıyorum ama pek bir şey bulamadım. Genelde ethernet driver kurun diyorlar. Ya da bilgisayar da kurulu olan Anti-virüs kapatın diyorlar.
Bende sürücüler güncel. WiFi sürücüsünü devre dışı bırakınca ikinci fotoğraftaki durum olmuyor. Ethernet çözer bende belki. Yine de tam çözemedim.
 
Yukarı