Lazımbana'dan ürün anahtarı satın alınır mı?

Sana ne desek korsan kullanmaktan iyidir diyeceksin ama yine de korsan kullanmış olacaksın. Bazı keylerin "benim başıma geldi" update desteği falan bulunmuyor.

Sana ne desek korsan kullanmaktan iyidir diyeceksin ama yine de korsan kullanmış olacaksın. Bazı keylerin "benim başıma geldi" update desteği falan bulunmuyor.
Korsan yamayı indirdiğin siteye ne kadar güvenirsen güven indireceğin paketin içinde ne olacağını bilemezsin. 5-10₺ için sistemi riske atmaya bile değmez. Öyleleri sonra gelip virüsü nasıl temizlerim diye konu açıyor.
Önemli olan sorunsuz kullanmak değil, crack hali ile de sorunsuz kullanılabilir. Önemli olan hak yememek.
Ucuz yoldan elde edilen lisansı alınca hak yemiş oluyoruz ama illegal sitelerden indirip kurunca hak yenmiyor mu?

Korsan yamayı indirdiğin siteye ne kadar güvenirsen güven indireceğin paketin içinde ne olacağını bilemezsin. 5-10₺ için sistemi riske atmaya bile değmez. Öyleleri sonra gelip virüsü nasıl temizlerim diye konu açıyor.

Ucuz yoldan elde edilen lisansı alınca hak yemiş oluyoruz ama illegal sitelerden indirip kurunca hak yenmiyor mu?
Cümle mi düzgün oku, yazmak için yazma. İllegal olduğunda hak yenmiyor gibi bir şey söylemedim.

Amazon'dan kasa alana kadar hep korsan kullandım fakat ben hiç virüsle karşı karşıya kalmadım. Sonrasında bana verdikleri key ile her kurulumda key derdim falan olmuyor. 5-10 liralık olay olsa kimse riske girmez zaten anlatamadığımız olay bu. 5 liralık keyler öğrenci keyleri oluyor sisteminiz güncelleme dahi almıyor arkadaşım vatandan key aldı öğrenci keyi çıktı ve bilgisayarı 1904'te takılı kalmış.

Geri
Yukarı