LC Waikiki magazalar arasinda fiyat farkı var mı?

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Mesela bir AVM'nin içindeki magaza ile çarşıdaki mağaza aynı fiyatlara sahip olur mu?

Konuyu açacak başka kategori bulamadım. En yakın bulduğum kategoriye seçtim. Ceza yazmayın lütfen.

Fiyat farkı olmamalı fakat fabrika satış mağazalarında defolu ürünlerde indirimli oluyor. Dilerseniz gidip bakarsınız zira bazen araya sağlam mal da karışabiliyor. Bazen de küçücük bir renk hatasından ötürü defolu olarak seçiliyor. Bunu değerlendirebilirsiniz.

Mesela bir AVM'nin içindeki magaza ile çarşıdaki mağaza aynı fiyatlara sahip olur mu?

Konuyu açacak başka kategori bulamadım. En yakın bulduğum kategoriye seçtim. Ceza yazmayın lütfen.

Mağazaların belirli seviyelere göre sıralaması vardır örneğin Platinium Gold Silver gibi bunu belirtme sebebim ürün çokluğu çeşit çokluğu buna bağlı sezon farkları yani büyük mağazada daha fazla eski sezon ürün olabilir örneğin Lcw'den turuncu küçük bir çanta alacaktık baktık hepsi 30 TL ancak aynı çanta 25 TL hem de aynı mağazada aynı yerde fiyat farkını merak ettiğimde bu işlerden anlayan bir çalışma arkadaşım sezon farkı olduğunu söyledi yani fiyat farkı olabilir ama çarşı veya AVM mağazası olarak değil sezon farkı gözeterek olabilir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı