Çözüldü League of Legend ana sayfa siyah sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ahmet Epli

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar daha düne kadar hiç bir sorunlar karşılaşmadığım oyun bu gün sabah karşıma bir sorun çıkardı. Oyuna girdiğim zaman ana sayfa siyah bir biçimde geliyor ve yüklenme dolmasına rağmen resim gelmiyor. Oyun herolarının resimleri görünmüyor. Yapılan maçların geçmişine baktığım zaman solda karakterin resimleri gösterilmiyor. Ve en kötüsü maçlara giremiyorum. Beni başkasıyla eşleştir diyorum ve oda aramaya başlıyor. Odayı buluyor fakat Kabul et ve Reddet butonu görünmüyor. Ve oyunda çıkma butonuna bastığım zaman evet hayır butonları içindeki yazılar sola kaymış bir şekilde duruyor acil yardım ederseniz sevinirim.

Çözüm
Repair yaptım fakat bir değişiklik yok.

- - - Güncellendi - - -

Format attım düzeldi. Konumla ilgilendiğiniz için sağ olun.
İnternet hızından dolayı kaynaklanıyor olabilir. Resimler geç yüklendiği için açılmada gecikme yaşanıyor olabilir. İnternet hızını bir test et. Bir video aç ne kadar hızlı olduğuna bak. 720p'e kadar dene. Sorun olmuyorsa başka bir şeydir.

Adobe -Adobe Air'ı yükledim fakat bir değişme söz konusu değil.

Ne yapılması gerektiği hakkında bir bilginiz yok mu?

Oyunu silip tekrar kurdum fakat gene bir değişiklik yok format mı atsam acaba?

PC özellikleri bunlar.

Ekran Kartı : Asus Nvidia GeForce 9500 GT
Ana Kart : Asus P5G41T-M
Ram : 6 GB Kıngston DDR 3
İşlemci : Intel Core 2 Quad Q 8300 (2.50Ghz)
HDD : 500 GB Samsung HD502HJ

Repair yapmadım, çünkü nereden ve nasıl yapıldığını bilmiyorum.

Sürücüler güncel. Sürümde sanırım bu League of Legend 3.8.13_06_12_20_25

- - - Güncellendi - - -

Format mı atmam lazım ne yapmam gerektiğini bir bilsem :D

Arkadaşlar bilen yok mu ? Bir şey söyleyin format atsam düzelir mi ?

Repair yapın:

TCqYe3t.png

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı