League of Legends "004" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Ahmet efe K

Hectopat
Merhaba, 2 gün önce LoL bir patch attı ve bu patchden sonra oyun hata kodu 004'ü vermeye başladı ve yama işlemi başarısız oldu be nedenlerinden emin değiliz diyen bir hata karşıma çıktı. Sırf bunun için PC'ye format attım formattan sonra oyunu yükledim olmadı sildim internetteki çoğu videoyu izledim fakat yararsız. Görüşlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 2 gün önce LoL bir patch attı ve bu patchden sonra oyun hata kodu 004'ü vermeye başladı ve yama işlemi başarısız oldu be nedenlerinden emin değiliz diyen bir hata karşıma çıktı. Sırf bunun için PC'ye format attım formattan sonra oyunu yükledim olmadı sildim internetteki çoğu videoyu izledim fakat yararsız. Görüşlerinizi bekliyorum.
Kanka lolü bırakman gerek artık diye gizli mesaj vermişler :d Neyse konuya gelicek olursa şurdakileri dener misin ?

Kanka LoL'ü bırakman gerek artık diye gizli mesaj vermişler :d Neyse konuya gelecek olursa şurdakileri dener misin?

Hepsini yaptım maalesef durum hala aynı

knk çözüm bulabildin mi ?

Geri
Yukarı