League of Legends 004 hatası

İşletim sistemi
Windows 11

LuinorX

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Team T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 16GB (2x8GB) 3600MHz CL19 DDR4
Ekran kartı
XFX RX 5500 XT
Anakart
Asus a320 m
İşlemci
ryzen 3 3200g
Merhaba, yaklaşık 3 gün önce akşam vakti arkadaşlarımla League of Legends girdik. Client'te şampiyon seçtikten sonra oyun açılışında siyah ekran verdi sonrasında kendi kendine onarım yapmaya başladı. Onarım başta 2 dakikaydı sonra bu süre gitgide uzadı. Yaklaşık 1 saat bekledim bir şey değişmedi ve oyunu yeniden başlattım. Bu sefer de 004 isminde bir hata ile karşılaştım. Bu hatayı Google'da arattım tavsiye edilen çözümlerin hepsini denedim fakat bir sonuca ulaşamadım. Sonra Riot'a ticket attım onların çözüm önerilerini de denedim fakat bir sonuca varamadım.(önerdikleri çözümlerden biri pingplotter ile verdikleri IP'yi test etmemdi. Yaptığım testte verdikleri IP adresinde %100 paket kaybı alıyordum.) Hextech repair tool vs. hepsini denedim yardım edebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-05-24 142056.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-24 142056.png
    92,6 KB · Görüntüleme: 65
  • Ekran görüntüsü 2022-05-24 142105.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-24 142105.png
    92,9 KB · Görüntüleme: 72
Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen bozuk oyun dosyasından kaynaklanıyor.

Bunu indir ve yönetici olarak çalıştır. Muhtemelen sorunun düzelir. Geri dönüşünü de bekliyor olacağım.

Muhtemelen bozuk oyun dosyasından kaynaklanıyor.

Bunu indir ve yönetici olarak çalıştır. Muhtemelen sorunun düzelir. Geri dönüşünü de bekliyor olacağım.

Hextech repair toolu zaten denedim fakat bir yere varamadım dostum.

Dostum sorun harddiskimdeymiş.
Hocam ssd aldım gittim ssd ye kurdum yine olmuyor , destek ekibi yaklaşık 3 haftadır her şeyi denettirdi her testi yaptırdı ama sorunu çözemedi bir türlü ,, ne yapacağımı bilmiyorum artık ve 2. bilgisayarımda da çalışmıyor aynı hatayı veriyor,, bir gece aniden bu hatayı almaya bşaladım ve asla çözemiyoruz...

Hocam ssd aldım gittim ssd ye kurdum yine olmuyor , destek ekibi yaklaşık 3 haftadır her şeyi denettirdi her testi yaptırdı ama sorunu çözemedi bir türlü ,, ne yapacağımı bilmiyorum artık ve 2. bilgisayarımda da çalışmıyor aynı hatayı veriyor,, bir gece aniden bu hatayı almaya bşaladım ve asla çözemiyoruz...
Aynı sorunu bende yaşıyorum hatta bende EM05 EM04 hatasıda veriyor çözümü yok mu bunun bir sonuca ulaştınız mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı