Çözüldü League of Legends 1280x800 iken ekran tamamen doluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Phantomxforce

Decapat
Merhaba öncelikle, League of Legends oyununu bir nedenden dolayı silip yeniden yüklemem gerekti ve oyunu yeniden açtığımda çözünürlük hatası almaya başladım, kullandığım monitör 1280x1024 çözünürlükte ve ben oyunları 1280x800'de oynamayı tercih ediyorum çünkü ekranın tamamını doldurunca oyunlar garip gözüküyor. Oynadığım oyunları 1280x800'e alınca otomatik olarak üst ve alt kısımlar siyahlaşıyor ve oyunu oynayabiliyorum ama LoL'de bunu yapmama rağmen ekranın tamamı doluyor, ayarlardan pencereli seçeneğini seçince de oyunun çözünürlüğü düzeliyor ancak alt ve üst kısmın siyah olması gerekirken o kısımlarda masaüstü ve görev çubuğu gözüküyor. Bunun çözümü var mıdır?

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki ayarları yapmama rağmen sorunu çözemedim ne yazık ki.

Sorunu çözdüm, NVIDIA Denetim Masası'na giderek masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla sekmesinden oyunlar tarafından belirlenen çözünürlüğü geçersiz kıl seçeneğini seçmem gerekiyormuş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki ayarları yapmama rağmen sorunu çözemedim ne yazık ki.

Sorunu çözdüm, NVIDIA Denetim Masası'na giderek masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla sekmesinden oyunlar tarafından belirlenen çözünürlüğü geçersiz kıl seçeneğini seçmem gerekiyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı