League of Legends 5 kişilik takım kurmayı düşünüyorum

Rentaromon

Centipat
Daha fazla  
LoL'ü gerçekten bir takım hissiyatıyla oynamak istiyorum. Gold 1 ligindeyim ve 3-4 maça Plat'a çıkacağım. Adc rolünde oynuyorum ve SUP rolünde ise SUP otp olan başka bir kişi var.
Eğer orman, üst ve orta koridorlarda oynayabilecek Gold-Plat aralığında birileri varsa kullanıcı adım "hello Im levia" oradan ekleyebilirsiniz, aynı zamanda Technopat'tan geldiğinizi de yazarsanız daha iyi olur. Yaşınız önemli değil, takıma uyun ve birazcık iyi oynayın yeter.
Ayrıca takımca bir sinerji oluşturduktan sonra turnuvalara katılmayı da düşünüyorum.
Eğer 5 kişi olursak detayları o grupla konuşuruz.

Son düzenleme:
Tam senlik bi iş. İkisinden biri elbet açık kalır picklersin. Takımın da ya Master'a ya da Nasus'a göre kompozisyon seçsin sen taşı. İntetnet kafe turnuvalarında 1000 RP kazanırsınız.
Nasus'un takıma tek ihtiyacı olduğu kısım dk 30'a kadar lose/win almamak. Geri kalanı zaten klavyeden q tuşunu çıkarma sanatı oluyor. Onun dışında master ile takıma ihtiyacın yok. R basıyorsun sonra sağ tıka basıp bakkaldan ekmek almaya gidiyorsun. Ekranda pentakill yazıyor ve 2/0/3 olan skorun 23/0/3 oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı