League of Legends a başlamalı mıyım?

TR server vasat yıllardır, düzgün oyuncu yoktur. Günün zaferini almak için oynarım ben genelde başka girmem. Sürekli oynanacak bir oyun değil zaten bağımlı olmanız imkansız bu oyuna karşınıza çıkan oyunculardan çok takım arkadaşlarınızın yeteneksizliği sizi neredeyse her oyun bıktıracak.

Ekran Alıntısı.jpg

Oyuna başlama derim. Eğer başlarsan ağzın küfüre alışır ve bağımlılık yapar. Mouse klavye kırarsın. Lolu bırakıcam dersen 2 gün sonra tekrar oynarsın. Oyunun muziğinden tut rekabetçiliğine kadar bağımlilık yapan bir oyun şimdiki aklım olsa başlamazdım. Ama başlayınca bırakılmıyor.

Bende 4. sezonda başladım oyuna, 75 hero 54 skin mevcut. Lig seviyem elmas 5 türk serverında oynadığım için oyunum elmas seviyesinin üstüne çıkmıyor.
çünkü beyni basmayan, oynamayı bilmeyen, yeteneksiz, kalitesiz, seviyesiz, şeref :) (anlayan anladı). Bu tip heriflerle doludur, riot desen paranın köpeği olmuştur, report sistemi çalışmamaktadır. Hileye, hurdaya, aklına gelebilecek her türlü kötülüğe, hiçbir cezai işlem yapılmamaktadır. Ben id mi satılığa çıkardım, 425-350 arası. Alan olursa 1 dakika düşünmeden satarım, almazlar ise west sunucusuna geçmeyi planlıyorum.

Sana tavsiyem, eğer bu oyunu oynıyacaksan avrupa batı sunucusu yani Europa West bu sunucuda oyna hem kaliteyi hissedersin hemde keyif alırsın.

Bağımlı olacak kadar oynamaz isen başlamanı öneririm lol güzel bir oyun ben arada oynarım fazla kaptırmaya gelmiyor söyleyeyim.
Birçok arkadaşım lol yüzünden sınıfta kalma noktasına geldiler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı