League of Legends All Chat kalkıyor

Mantıklı tek açıklaması, takımındaki bireylerin yerlerini karşıya söyleyip oyunu satmak. Başka bir izahı yok bu yüzden yasaklıyorlar bence.

Misal kendi takımın sana küfretmiştir sen de şu şurda ormancı ejderde v.s rakibe ipucu verip maçı satıyorsun. Amaaan banane ya 😄

Bence küfür edenlere gerekli banı atmayıp gidip de bu sistemi kaldırmak saçmalık ötesi. Maçta ağza alınmayacak küfürler eden bir takım arkadaşını raporlamıştım ve hiçbir şey olmamıştı. Kendi ayaklarına sıkıyorlar bence.
Buna birkaç kişi yüzünden diğer oyunu oynayanları da bu sistemden mahrum bırakmak diyebiliriz. Kaldı ki hayatımızın birçok yerinde birkaç kişi yüzünden birçok sistem kaldırılabiliyor, çoğunluğun sözüne bile dikkat edilmiyor. Diğer kişilerde o sistemden yoksun kalıyor. Çok da şaşırmamak lazım.

Ben de o yazıyı gördüm. Ve galiba yanlış okumadıysam kademeli olarak all chat kaldırılacak 11.21 yamasında.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstemeyenlerin kapatabileceği bir özelliği tüm oyuncular için kapatmak baya zekice olmuş. Çok düşündüler mi acaba böyle bir karar verirken.

Yeni konular

Geri
Yukarı