Çözüldü League of Legends başkasının hesabına girince şampiyon takılarak gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Viktor

Picopat
Arkadaşlar, kendi ana hesabıma giriyorum hiçbir sorun olmadan. Oynuyorum ama başkasının hesabına girince böyle LoL'daki herom takıla takıla gidiyor neden oluyor?

Çözüm
Hareket öngörme gibi bir şey vardı, yüksek ping olunca mı ne açılması tavsiye ediliyordu. O açıksa onu kapat, karakter hafiften takılarak hareket ediyor açık olduğunda.

Fatihkb5859

Hectopat
çok basit bir sorun dikey senkronizasyonu açın düzeliyor.

Femto

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İlah Katı
@VenomSnake Kızgın atıyorsunuz ancak "Riot Games Kullanıcı Sözleşmesi" şu maddeleri içeriyor;
  1. Başka birinin hesabı üzerinden oynamak veya bir hesabın statüsünü ya da sıralamadaki yerini “boost” etmek amaçlı faaliyetlerde yer almak.
  2. Başka kişileri, kullanım kurallarını veya işbu Hizmet Şartları’nı ihlal etmeye teşvik etmek veya cesaretlendirmek.
Technopat Sosyal içinde yasadışı paylaşım yapmak yasak.

Bloody Hell

Centipat
Yer
Olimpos
Arkadaşının hesabına giriyor olamaz mı? Hayatımda böyle düz mantık gidip her konuya kusura bakmayın destek veremeyiz demek yerine yardım etmeyi denesen?

Soruna gelecek olursak girdiğin diğer hesaptaki grafik ayarları vs yüksekse fps'nden dolayı oyun kasıyor olabilir. Tüm ayarları varsayılana çevirmeyi dene.

VenomSnake

Decapat
@VenomSnake Kızgın atıyorsunuz ancak "Riot Games Kullanıcı Sözleşmesi" şu maddeleri içeriyor;

Technopat Sosyal içinde yasadışı paylaşım yapmak yasak.
Başkasının hesabına girmesi ondan habersiz girdiğini, hesabını çaldığını işaret etmez. Yettiniz artık her şeye yasak, korsan demeniz.

TheGoodCowboy

Hectopat
Yer
Vahşi Batı
Hareket öngörme gibi bir şey vardı, yüksek ping olunca mı ne açılması tavsiye ediliyordu. O açıksa onu kapat, karakter hafiften takılarak hareket ediyor açık olduğunda.

Çözüm

Bloody Hell

Centipat
Yer
Olimpos
Tamam siz cevaplamayın önemli değil. Kimse size yalvarmadı zaten. Töbe töbe.

Yeni konular

Yukarı