League of Legends Bugsplat Hatası

godluci

Kilopat
Daha fazla  
League of legends oyununda sürekli bugsplat hatası alıyorum. Her şeyi denedim formatdır odur budur hatta destek ekipleriyle baya konuştuk onlarda son olarak format dediler. Her şeyi denedim olmuyor yardımcı olursanız sevinirim.

-Ve bir de ek olarak sürekli mavi ekran yiyorum. Her seferinde farklı olabiliyor. Bunlardan bi tanesinin fotoğrafını çekebilidim, belki bundan kaynaklanıyordur.

WhatsApp Image 2018-08-02 at 16.46.44.jpeg
zdgfdsag.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem gereksinimlerini zar zor karşılayan 12 senelik bir sistemim vardı ve ben de ikide bir bu hatayı alıyordum. Sabrettim ve para toplayıp yeni bir sistem aldım eğer senin de sistemin yetersizse değiştirmelisin. Ya da windows 10 sürümünde oluyordur bilmiyorum ben 7 kullanıyorum iyi günler.
Bu arada yeni sistemde bir kez bile bu hatayı almadım.

Sistem gereksinimlerini zar zor karşılayan 12 senelik bir sistemim vardı ve ben de ikide bir bu hatayı alıyordum. Sabrettim ve para toplayıp yeni bir sistem aldım eğer senin de sistemin yetersizse değiştirmelisin. Ya da windows 10 sürümünde oluyordur bilmiyorum ben 7 kullanıyorum iyi günler.
Bu arada yeni sistemde bir kez bile bu hatayı almadım.
şaka falanmı yapıyorsun anlamadım :D

Bütün bunlar yapıldıktan sonra girilememesi ilginç. Windows güncellemesini de yaptınız mı?
cevaplamıyorum.
Hayır neden şaka yapayım efendim burası şaka yapılacak bir platform değil ya.
ne biliyim söylediğin şeyleri ciddiye alamadım ?
ws update yaptıktan sonra mı bö
Windows update yaptıktan sonra mı böyle oldu ?
hayır

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı