League of Legends client açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

TheTouQuicks28

Hectopat
Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi League of Legends simgesine bastığımda bilgisayarımda hiçbir şey gelmiyor. Görev yöneticisinden baktığımda ise resimdeki şeyler açılmış oluyor. Rioterlarla konuştum fakat bana internetimden kaynaklı olduğunu söylediler. Fakat mobil verimi paylaşarak oyunu başlatmaya çalıştığımda da girmiyor. Sizce neler yapabilirim? Bu arada oyunu 2 kez sildim yükledim, client asla açılmıyor, aynı zamanda Hextech Repair Tool ile de denedim fakat nafile. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Dosya Ekleri

• lol hata.png
    lol hata.png
    14,2 KB · Görüntüleme: 268
Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor oluşturun.

Raporu aşağıdaki sitelerden birine herkese açık olacak şekilde yükleyin.

Bilgisayarını güncelleme şansın var mı? Belki daha üst bir Windows sürümüne :) Ana ilk olarak aşağıda yazdıklarımı dene.

• DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip tekrar yükle.
  • Windows update çalıştır.
  • Tüm sürücülerini güncelle.

Bu ikisini yükle.

Son olarak Program ekle kaldırdan SS atar mısın?

Merhaba başlıkta da belirttiğim gibi League of Legends simgesine bastığımda bilgisayarımda hiçbir şey gelmiyor. Görev yöneticisinden baktığımda ise resimdeki şeyler açılmış oluyor. Rioterlarla konuştum fakat bana internetimden kaynaklı olduğunu söylediler. Fakat mobil verimi paylaşarak oyunu başlatmaya çalıştığımda da girmiyor. Sizce neler yapabilirim? Bu arada oyunu 2 kez sildim yükledim, client asla açılmıyor, aynı zamanda Hextech Repair Tool ile de denedim fakat nafile. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Screenshot
burada gösterdiğim yerdeki kutu dan birisi veya ikisnden biri tikli değil o yüzden oluyordur :d

Geri
Yukarı