League Of Legends donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

SondanBaştan68

Hectopat
Merhabalar. League Of Legends severek oynuyordum fakat en son güncellemeden sonra oyunumda takılmalar meydana geldi. Takılma derken FPS düşmesi gibi değil. Mesela yürürken minyonlar ve diğer şampiyonlar bende donuyor, sadece ben hareket ediyorum. 6 7 saniye sonra normale dönüyor ve ben kendimi geri gitmiş bir şekilde buluyorum.

1vs1 atarken veya takım savaşlarında çok sıkıntı oluyor bu durum, çözümü ne olabilir?
Hocalarım internet ile alakalı bir durum olmadığını düşünüyorum çünkü 2 farklı internet ile denedim sorun devam ediyor

Son düzenleme:
İnternet ile alakalı bir sorun olmadığını düşünüyorum çünkü diğer oyunlarda hiçbir sıkıntı yok. Nolur nolmaz diye başka bir internet ile denedim sorun devam ediyor
Oyunda karakterin yürürken geri gitmiş şekilde buluyorsan pingden kaynaklıdır. (Zamanında çok yaşadım 1000-5000 arası ping değerlerini.)

Hocalarım. Ping ile alakalı değil lütfen daha fazla ping ile alakalı demeyin. Çünkü orda çok nadir olarak 100 ün üstüne çıkıyor
Oyun içi FPS değerleriniz nedir? Sistem özellikleriniz nedir? Drop yiyor olabilir, ping yükseliyor olabilir, darboğaz oluyor olabilir.
60 civarlarında. Takım savaşı olduğunda 30 a kadar düşebiliyor

Eğer laptop kullanıcısıysanız fazla ısınmadan dolayı da bazen bu sorunlar olur. Isıyı dengelemek içinde güç yönetimini yüksek performansta kullanıyorsanız onu dengeliye alabilirsiniz.

Eğer laptop kullanıcısıysanız fazla ısınmadan dolayı da bazen bu sorunlar olur. Isıyı dengelemek içinde güç yönetimini yüksek performansta kullanıyorsanız onu dengeliye alabilirsiniz.
Laptop kullanıyorum ama en azından bilgisayarın kasasına dokunduğumda elime herhangi bir sıcaklık gelmiyor. Yine de deniyecegim teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı