League of Legends düşük FPS değerleri

mamis07

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba yeni bir PC topladım sistem özellikleri şunlar;
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.
Anakart: Aourus B450-Elite
Ekran kartı: ASUS OC Edition 2060 Super 8 GB 256 Bit.
RAM: 8×2 XPG 3.200
League of Legends'ta başlar başlamaz oyun 350-400 FPS alıyorum oyun içi 110 FPS'e kadar düşüyor driverlarım güncel neden olabilir?

Arkadaşlar öncelikle merhaba yeni bir PC topladım sistem özellikleri şunlar;
İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.
Anakart: Aourus B450-Elite
Ekran kartı: ASUS OC Edition 2060 Super 8 GB 256 Bit.
RAM: 8×2 XPG 3.200
League of Legends'ta başlar başlamaz oyun 350-400 FPS alıyorum oyun içi 110 FPS'e kadar düşüyor driverlarım güncel neden olabilir?
Aynı sorun bende de var, sanırsam oyun ile alakalı.

Hocam kusura bakmayın konuyla alakasız ama profil fotoğrafınız hoşuma gitti hangi karakter veya siz mi yaptınız?
Bir arkadaş farklı versiyonunu kullanıyordu Razer'ı kendim editledim. Renklendirmeyi de ben yaptım.

Yama sıkıntılı. Her maç 1 kere 2 saniyelik FPS düşüşü yaşıyorum.
Oyun içi 160 FPS alıyorum ortalama hatta Team figt'larda 110'a kadar düştüğü oluyor. benim sistemin FPS değerlerine bakıyorum en düşük 180 FPS alıyorlar ama diğer oyunlarda aynı FPS değeri alıyorum videodakiler gibi
yani sanırsam benimki drop değil :(

Oyun içi 160 FPS alıyorum ortalama hatta Team figt'larda 110'a kadar düştüğü oluyor. benim sistemin FPS değerlerine bakıyorum en düşük 180 FPS alıyorlar ama diğer oyunlarda aynı FPS değeri alıyorum videodakiler gibi
yani sanırsam benimki drop değil :(
Sistemlerimiz neredeyse aynı dostum ve aynı sorun bende de var bir çözüm bulabildin mi? Ben az önce belki yardımcı olurlar diye ticket attım.

Merhabalar. Aynı sorunu yaşıyorum. Sorunu çözebildiniz mi acaba?
Sistem: RTX 3070, Ryzen 5 3600, 2x8 GB 3600 MHz Ram, Çözünürlük 1440p.

Yeni konular

Geri
Yukarı