League of Legends ekranda bozulma

Memyr

Hectopat
League of Legends'de oyuna girerken ekranda bozulmalar oluyor. Sadece LoL'de oluyor bu bozulmalar. Alt Tab atıyorum, görev çubuğunun etrafında falan da çıkıyor. 4-5 saniye sonra eski haline dönüyor. İnternetten bulduğum bir resim çok benziyor fakat bende maç yükleme ekranında oluyor ilk saniyeler.

ssssss.png

Herhangi bir müdahalem olmadı. Eski sürüme nasıl döndürebilirim?
Nvidia'nın sitesinden Drivers bölümünden ekran kartı modelini girip "Eski ve Beta sürücüler" bölümünden şuan ki kullandığın sürücüden eski bir sürücü indirebilirsin. Ve bu arada laptop ise Intel HD grafik yöneticisinden renk ayarlarında herhangi bir değişiklik yaptıysan ayarları sıfırlayıp tekrar dene alakasız ve çok saçma ama benim başıma geldi.

Nvidia'nın sitesinden Drivers bölümünden ekran kartı modelini girip "Eski ve Beta sürücüler" bölümünden şuan ki kullandığın sürücüden eski bir sürücü indirebilirsin. Ve bu arada laptop ise Intel HD grafik yöneticisinden renk ayarlarında herhangi bir değişiklik yaptıysan ayarları sıfırlayıp tekrar dene alakasız ve çok saçma ama benim başıma geldi.
Geforce Experience'dan güncellemiştim oradan döndürebilir miyim?

Peki oradan kurduğum sürücüyü nasıl kaldıracağım?
Nvidia'nın sitesinden indirdiğiniz sürücüyü çalıştırdığınızda size Yükle ve Kaldır diye seçenek sunacak. İlk olarak Kaldırı seçip sonrasında bilgisayarı yeniden başlatıp aynı indirdiğiniz sürücüyü yükleyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı