League of Legends FPS düşmesi

Selam fps ayarı hep düşük.

Ne yapmalıyım? Bilgi rica ediyorum.

O oyunu 5 FPS'de oynamana sebep olan şey sıcaklık ise bayağı bir ısınıyor demektir o sistem.
Sen yük altında GPU ve CPU sıcaklıklarını bir ilet. Sorun sıcaklıktan ise ve servis termal macuna dokunmadıysa macunu değiştirir ve bir bakım yaparsın, tozunu falan alırsın.
Normal şartlarda fan döndüğü sürece ve leptop yeterli havayı aldığı sürece işlemci o kadar ısınmaz. Fan sağlam mı ?

Fps ayarım hep düşük. Ne yapmalıyım aga?

Son düzenleyen: Moderatör:
Burda bu kadar bilgili adam varken bende sorunumu anlatsam nasıl olur acaba.
Arkadaşlar bende bilgisayarımdan cok memundum ama şu son bir kaç aya kadar. LoL oynarken benmde FPS aniden düşüyor ve sanki birşeyler yanıyor gibi cıtr cıtr sesler geliyor. Ama bunun görüntü kalitesiyle bi alakası yok diye tahmin ediyorum çünkü Full özelliklerde de oynasam her şeyi en düşük yapsam da 5 dakka yağ gibi kayıyor, sonra birden FPS 4 5 oluyor, kitlenip kalıyor.

Bide bakmışım ölmüşüm :( PC nin özellikleri ne derseniz eğer:

• CPU Türü Mobile DualCore Intel Core i5-460M, 2800 MHz (21 x 133)
  • Anakart Adı Pegatron H36FD
  • Yol Türü Dual DDR3 SDRAM
  • Yol Genişliği 128 Bit
  • Görüntü Bağdaştırıcısı nVIDIA GeForce GT 420M (Pegatron) 2 gb ve tümleşik Intel Auburndale/Arrandale Processor - Integrated Graphics Controller 1gb
  • DirectX Donanım Desteği DirectX v11
  • 600 gb HD Win8 yüklü .

Bide bu sorun garentiye göndermiştm PC'yi ondan sonra başladı.
pcin düzelince eklersin ismim kafalpmis altın 3 küme.Yaşım 16.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı