League of Legends gibi MMO oyunları rahatça kaldırabilecek bir sistem

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Benim aslında bilgisayarımla bir problemim yok ama kesinlikle yeni bir sisteme ihtiyacım var. En büyük sorunum bilgisayarımın 2003 yılında üretilmiş olması ve ekran kartının DX9.0c'yi desteklemiyor olması (Ekran kartım ATI RADEON 200M Xpress, rezalet), 1,5Ghz İntel İnside Celeron işlemcim ve 2GB RAM'im var. Bana şöyle League of Legends gibi MMO oyunları rahatça kaldırabilecek bir sistem önerir misin? Yeter ki kare hızım 60+ olsun ve tutukluk yapmasın. Mümkünse KDV ve kargo dahil 1000-1500 TL'yi geçmesin ve özellikle League of Legends'ı orta-yüksek ayarlarda oynayabileyim (Oynadığım tek şey sayılır.

Dizüstü mü masaüstü mü belirtmemişsin ama dizüstü alacaksan GT 740M ekran kartlı modellere bakabilirsin. Masaüstü alacaksan da FX-4300, 4 GB 1866 MHz bellek, HD 7850 ekran kartı, MSI 970A-G45 ve 500W 80 Plus PSU oyunu 60+ FPS ile oynamanı mümkün kılacaktır. Para artarsa bakkal amcaya söyle, poşete bir de 128 GB SSD koysun.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı