League of Legends Gold Elo'dan çıkmak

TDSDoctor

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar ben bu oyunu 5-6 yıldır oynuyorum ve Gold üstüne çıkamıyorum. Adc lulu yapan mı dersiniz yasuo adc yapan mı dersiniz ben bunlardan kurtulmak istiyorum. Geçen hafta üst üste 8 maç kaybettim. Yone alanından tutun hepsine kadar Gold elosundan nasıl çıkabilirim?

Selamlar ben bu oyunu 5-6 yıldır oynuyorum ve Gold üstüne çıkamıyorum. Adc lulu yapan mı dersiniz yasuo adc yapan mı dersiniz ben bunlardan kurtulmak istiyorum. Geçen hafta üst üste 8 maç kaybettim. Yone alanından tutun hepsine kadar Gold elosundan nasıl çıkabilirim?
Kendine seninle uyum sağlayacak bir takım arkadaşı bulmanı, ardından bir şampiyonda çok iyi ustalaşmanı öneririm. YouTube üzerinden öğretici videolar izleyerek oyun bilgini geliştirebilirsin.

Kendine seninle uyum sağlayacak bir takım arkadaşı bulmanı, ardından bir şampiyonda çok iyi ustalaşmanı öneririm. YouTube üzerinden öğretici videolar izleyerek oyun bilgini geliştirebilirsin.

Hocam arkadaşım yok... Taşıyıcı Hero'lar alıyorum ancak yine de oyun sonunda gene lose yiyorum.

Support oyna canın sıkılmasın. Betadan beri mainim mid maksimum elmas 5 gördüm. Support mainledikden sonra elmas 1 oldum ve sinirlenmiyorum.

Bot lane kesinlikle en kanser lanedir. Sebepler:
-Çok roam ve gang yer.
-Draven, Kai'sa gibi adc'ler hasarıyla sizi hayattan soğutur, snowballa bağladıklarında zaten kaçış yoktur.
-Siz iyi oynasanız da yanınızdaki arkadaşa bağlıdır her şey.

Golddan çıkmanın tek çaresi oyun arkadaşı maalesef. İsterseniz ekleyeyim, silver 1 hesabım şuan. Ancak bu 5-6. Hesabım, oynamayı biliyorum sayılır. Mainim mid, top da oynuyorum. Mid oynamak isterseniz jungle bile oynarım sanırım.

Bot lane kesinlikle en kanser lanedir? Sebepler:
-Çok roam ve gang yer.
-Draven, kai'sa gibi Adc'ler hasarıyla sizi hayattan soğutur, snowballa bağladıklarında zaten kaçış yoktur.
-Siz iyi oynasanız da yanınızdaki arkadaşa bağlıdır her şey.

Gold'dan çıkmanın tek çaresi oyun arkadaşı maalesef. İsterseniz ekleyeyim, Silver 1 hesabım şu an. Ancak bu 5-6. hesabım, oynamayı biliyorum sayılır. Mainim mid, top da oynuyorum. Mid oynamak isterseniz Jungle bile oynarım sanırım.

Ben adc hariç her yerde oynayabilirim. Mid lanem zayıftır ama zed velkoz alarak kazanamasam bile freeze yapabiliyorum nick: JNC doctor.

Tek başınıza o liglerden çıkmanız zor. İyi oynayan bir arkadaş bulun ve öyle lig atlayın. Ben şahsen dereceli oynamayan birisiydim ve oynamak istedim 5-6 el sonuç bu. Hani her maç ağır taşıdım ama yok, olmuyor bir arkadaş olmadığı zaman.

1598127576052.png

1-2 tane daha oyun var 14/2 oynuyorum o maçta fakat sonuç BOZGUN. Diğerinde ise 7/2 oynuyorum ama karşı Draven 15-2 oynuyor sonuç gene aynı. :(

EK: Üssteki Graves maçı da BOZGUN.

Geri
Yukarı