League of Legends hero önerisi

Ahmet Samur

Kilopat
Daha fazla  
Master Yi ile başladım arkadaşlar. 6.300 öz ile Yasuo aldım, şu an Yasuo oynuyorum ama Yasuo devri bitti gibi. 27 level oldum 30 olunca sıralamalı gireceğim. Boş boş oynamayla olmaz, sıralamalıda Yasuo çöp mü? Başka hangi hero önerirsiniz Yasuo gibi savaşçı, hasarı çok olan bir hero olsun. Önerilerinizi bekliyorum. En iyi herodur diyeceğiniz bir seçenek olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
En iyi hero diye bir şey yok. Oyun tarzınla ve aldigin eşyalarla alakalı tamamen. Lane aşamasında avantajlı bazı herolar var onlarda counter pick yediklerinde sıkıntı yaşıyorlar. Yani metada buff yemiş şampiyonları takip edip biraz çalışarak oynadığın şampiyonu oyunun en iyi herosu yapabilirsin.

En iyi hero değil sadece elim hangisine alışsın onu diyorum şuan yasuo oynuyorum ben örnek olarak yasuo çöp oldu zed oynarsan daha iyi olur örneğinde bir iki arkadaş dedi yasuo oynama artık felan ondan konu açtım ben.Bide bu urgot güçlü birdahaki patchde düşürürler meselesi mi var? Sürekli olarak herolarla oynuyorlar mı ben bunları nereden görebilirim kaç aya bir değişiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı