League of Legends hesabıma ne oldu?

Alakası bile yok kanka adamı panik ettirmeyin. İnternetle alakalı bir şey ben onu eskiden birkaç kere yaşadim. İnternetle alakali çık gir yaparsa düzelir. Hem ban yemiş olsaydı gözükürdü, ban yedigi.
Yanlış biliyorsun dostum, bunu benimle sorgulamak yerine önce Türkçe konuşmayı öğrenip sonrasında Riot Destek ekibine sorabilirsin. Bu yasaklandığın anlamına geliyor.

Ama arkadaşlar ban yediğim zaman başka hesaplardan bakınca kullanıcı bulunamadı vs bir şey diyordu. Sanırım o yok, normal hesap gozukuyor. Acaba hesap bugda mi kaldi? O kadar da 300K lee kasmıştım ya. ;(
Ban yiyen hesaba başka bir hesaptan yazsan kullanıcı bulunamadı demez, hesabı direkt bulur. Ban yemişssin dostum.

Dediğin yanlış. Arkadaş ya süreli ya da perma ban yedi.
Şu şekilde kanıtlayabilirim:
Eki Görüntüle 1280350
Eki Görüntüle 1280349
Destek ekibine yazarak detayları öğrenebilirsin. Geçmiş olsun.
Asıl sen yalan bilgi verme. Fikrini belirtebilirisin, ama bilmediğin konu hakkında böyle bir üslup ile konuşamazsın.

Yanlış biliyorsunuz. İnternetle alakalı olduğu zaman Client bağlantı hatası veriyor ve kapanıyor. Bu öyle bir durum değil.
Benimde başıma gelen bu . Sizinde başınıza gelen bu . Aynı şeyi yaşamış ama farklı sonuçlara maruz kalmışız. Ben rapor sonucu böyle bir şeye maruz bırakılmadım sizin aksinize . Sizler ban yemekten tecrübeliyseniz bravo.
Konu sahibi arkadaş başka bir hesaba giriş yapmaya çalışsın bakalım girebiliyorsa diğer arkadaşların söyledikleri doğru çıkar .

Bu durum benim de başıma gelmişti. Tamamen silip yeniden yüklemiştim galiba bu bilgisayarla ve internet baglantisiyla ilgili bir sorun hatta bir aralar bu sorun çoğu kişide vardı. YouTube'dan bakıp çözüm bulabilirsin.

Oyun içindeyken entere basıp chet kutusunu alta kaydırın. Ban yememek için kesin çözüm.
İlk kez olduysa büyük ihtimalle 14 gün geçirilmiş hesaba.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-01-19 150925.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-19 150925.png
    49,7 KB · Görüntüleme: 72
  • Screenshot_20220124-235336.png
    Screenshot_20220124-235336.png
    181 KB · Görüntüleme: 67
Zaten ilk başta sportmenlik dışı hareket diye uyarı verdiğini söylemiş arkadaş, yalnız basit küfür veya flame yapıldığında 7 15 gün gibi chat banı yersiniz, arkadaş ya dini küfürlerde bulunmuş ya da üst üste fazla chat banı almış en son da uzaklaştırma almış.

Saçma saçma konuşmayın. Ban yemişsin deyip durmayın adama. Kardeşim bu durumu şöyle açıklayım, internet kaynaklı bir sorun bu istemci sunucularına bağlanamıyorsun. İnternetinle alakalı yani tamamen. İnternette her siteye girebilir. Her video filmi izleyebilirsin. Ama hiçbir oyun serverine erişim sağlayamıyorsun. Tavsiyem internet sağlayıcınla konuş güncelleştirme iste, 2-3 saate düzelecektir. Gelen bildirim sportmenlik ile ilgili konu ile alakası olduğunu düşünmüyorum.
Not : aynı şey banada oldu 2 hafta önce 1,5 saat boyun senin ekranın aynısını alıyordum . Oyunu baştan bile yükledim . O yüzden sabırlı ol ve bekle düzelicektir . Ban yemişsin diyenlerede kulak asma .
Dediğin gibi olmuş çok teşekkür ederim dediklerini uyguladım düzeldi. Toxiclik vs. de yapmadım zaten adamlar bilip bilmeden konuşmuşlar cahil insanlar neyse çok teşekkür ediyorum tekrardan.

Bence yazdıklarınız çok kırıcı neymiş toxiclik yapma bir daha umarım kalıcı ban yemişsindir falan bilmeden konuşmasanız keşke, 2 hesabım ban yedi ikisi de laflarıma sahip çıkamadığım için fakat toxiclik yapmadım hiçbir zaman sadece kendimi savundum. Kişiler din, ata, ailevi değerlere küfredince bir şekilde mute atarak sakin olabiliyorsun fakat oyununu öyle bir trolleyen insanlar oluyor ki sakin olamadığın durumlar olabiliyor. Lütfen bir dahaki sefere böyle yorumlar yapmadan önce kişileri düşünerek yapın yorumunuzu. Zaten ban yememiş hemen ban yemiş diye şak koymuşsunuz tanıyı.

Geri
Yukarı