League of Legends hesabıma ne oldu?

LoL'de aram maçı atıyordum ve maç bittikten sonra sportmenlik dışı bir şey dedi tam hatırlamıyorum sonra hesaba bir şey oldu ve hiçbir şey yüklenmiyor yükleniyor simgesi çıkıyor acaba ban mı yedim ya da ne bu? Aşağıya ekran fotoğrafını bırakıyorum.

Eki Görüntüle 1280101
ban yemişsin aga bende yedim aynısı oldu

Saçma saçma konuşmayın. Ban yemişsin deyip durmayın adama. Kardeşim bu durumu şöyle açıklayım, internet kaynaklı bir sorun bu istemci sunucularına bağlanamıyorsun. İnternetinle alakalı yani tamamen. İnternette her siteye girebilir. Her video filmi izleyebilirsin. Ama hiçbir oyun serverine erişim sağlayamıyorsun. Tavsiyem internet sağlayıcınla konuş güncelleştirme iste, 2-3 saate düzelecektir. Gelen bildirim sportmenlik ile ilgili konu ile alakası olduğunu düşünmüyorum.
Not : aynı şey banada oldu 2 hafta önce 1,5 saat boyun senin ekranın aynısını alıyordum . Oyunu baştan bile yükledim . O yüzden sabırlı ol ve bekle düzelicektir . Ban yemişsin diyenlerede kulak asma .

Saçma saçma konuşmayın. Ban yemişsin deyip durmayın adama. Kardeşim bu durumu şöyle açıklayım, internet kaynaklı bir sorun bu istemci sunucularına bağlanamıyorsun. İnternetinle alakalı yani tamamen. İnternette her siteye girebilir. Her video filmi izleyebilirsin. Ama hiçbir oyun serverine erişim sağlayamıyorsun. Tavsiyem internet sağlayıcınla konuş güncelleştirme iste, 2-3 saate düzelecektir. Gelen bildirim sportmenlik ile ilgili konu ile alakası olduğunu düşünmüyorum.
Not : aynı şey banada oldu 2 hafta önce 1,5 saat boyun senin ekranın aynısını alıyordum . Oyunu baştan bile yükledim . O yüzden sabırlı ol ve bekle düzelicektir . Ban yemişsin diyenlerede kulak asma .
Dediğin yanlış. Arkadaş ya süreli ya da perma ban yedi.
Şu şekilde kanıtlayabilirim:
1643016912431.png

1643016900054.png

Destek ekibine yazarak detayları öğrenebilirsin. Geçmiş olsun.

Ticket attığında öğrenicek. Asıl siz yanlış bilgi vermeyin. Arkadaşın yukarda attığı gibi ss bende atabilirim destekden gelen mesajı.

Oyunu sağ üstten kapat ama karşına 2 tane seçenek geldiği zaman oyunu değil de oturumu kapat, ondan sonra tekrar giriş yap.

Dediğin yanlış. Arkadaş ya süreli ya da perma ban yedi.
Şu şekilde kanıtlayabilirim:
Eki Görüntüle 1280350
Eki Görüntüle 1280349
Destek ekibine yazarak detayları öğrenebilirsin. Geçmiş olsun.

Alakası bile yok kanka adamı panik ettirmeyin. İnternetle alakalı bir şey ben onu eskiden birkaç kere yaşadim. İnternetle alakali çık gir yaparsa düzelir. Hem ban yemiş olsaydı gözükürdü, ban yedigi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asıl sen yalan bilgi verme. Fikrini belirtebilirisin, ama bilmediğin konu hakkında böyle bir üslup ile konuşamazsın.
Alakası bile yok kanka adamı panik ettirmeyin. İnternetle alakalı bir şey ben onu eskiden birkaç kere yaşadim. İnternetle alakali çık gir yaparsa düzelir. Hem ban yemiş olsaydı gözükürdü, ban yedigi.
Yanlış biliyorsunuz. İnternetle alakalı olduğu zaman Client bağlantı hatası veriyor ve kapanıyor. Bu öyle bir durum değil.

Adam buraya konu açmadan önce açıp kapatmayı kesin yapmıştır. Clientle alakalı olsa arkadaşın dediği gibi bağlantı hatası verip kapanıyor arkadaş uzaklaştırılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı