League of Legends hesap satılacak site tavsiyeleri

emonachi

Hectopat
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Elimde yaklaşık 11 yıllık League of Legends hesabı mevcut. Hesabın içinde 5'den fazla rare skin (değerli kostüm) mevcut. Yani bu skinleri almanız imkansız çünkü bir daha asla açılmayacak. Ama ben hesabı Türkiye'de satmak istemiyorum çünkü değerinin çok altında işlem görüyor. Benim sizden isteğim, bu hesabı döviz olarak hangi sitelerde satabilirim? Satsam bile para işlemini nasıl yapacağız? Bu konu hakkında bilgili kardeşlerimi bu gönderinin altına bekliyorum, herkese iyi günler dilerim.

Gamermarkt'dan satmanı öneriyorum bu zamana kadar çok fazla sayıda hesap sattım. En popüler ve güvenilir site olduğunu düşünüyorum. Dolandırma vs. gibi olayların olma ihtimali çok az. Olsa da site direkt dava açıyor. Zaten üye olmak için kimlik bilgilerini de vermen gerekiyor.

Gamermarkt'dan satmanı öneriyorum bu zamana kadar çok fazla sayıda hesap sattım. En popüler ve güvenilir site olduğunu düşünüyorum. Dolandırma vs. gibi olayların olma ihtimali çok az. Olsa da site direkt dava açıyor. Zaten üye olmak için kimlik bilgilerini de vermen gerekiyor.
Hala bu siteyi öneriyor musunuz hesabımı bu site üzerinden satmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı