League of Legends kasma sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Berkan Elmalı

Decapat
League of Legends oyununa girince saçma saçma donmalar oluyor. FPS yüsksekte 50, düşükte 50 ortada, 50 FPS hiç değişmiyor.
Ama donmalar hep devam ediyor. Oyun donduğu için şu an oynayamıyorum.
Ekran kartım: AMD Radeon R5 M330.

Son düzenleyen: Moderatör:
League of Legends oyununa girince saçma saçma donmalar oluyor. FPS yüsksekte 50, düşükte 50 ortada, 50 FPS hiç değişmiyor.
Ama donmalar hep devam ediyor. Oyun donduğu için şu an oynayamıyorum.
Ekran kartım: AMD Radeon R5 M330.
R5 M330 Benden uzak Allah'a yakın olası bir görüntü bağdaştırıcısıdır.

kardes senın uygulamanın grafık donanımına erısımı engellendı sorunun nasıl çözdün aynısı bende var benım ekran kartım amd radeon r9 m360 aynısı oluyo oyuna gırınce ekran gıdıo gelıyo sagda aynı sorunu verıyo lutfen yardım et.

kardes senın uygulamanın grafık donanımına erısımı engellendı sorunun nasıl çözdün aynısı bende var benım ekran kartım amd radeon r9 m360 aynısı oluyo oyuna gırınce ekran gıdıo gelıyo sagda aynı sorunu verıyo lutfen yardım et.
windows 8.1'den windows 10 yaptım düzelttim kardeşim çok kötü bir sorun biliyorum.AMD güvenlik izinleriyle alakalı bir durum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı