League of Legends kitlesi hakkında düşüncelerim

Arayüzden sohbeti (hem takım hem karşı takım) kapatıp oyununuzu oynayabilirsiniz sezon 3'ten beri bu şekilde devam ediyorum daha sinir krizi geçirmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlaman büyük hata. Gel vazgeç, delirirsin, çıldırırsın. Hayattan soğursun. 😅

Bu tarz oyunlarda oynatan en önemli şey oyundan ziyade oyunun kitlesidir. Yoksa kendine işkence edersin.

Zaten oyunu ilk maçımdan sonra sildim :D.
Dereceli oyuna öğrenmeden girdiysen sövmekte haklı değiller ama sinirlenmekte haklı olabilir. Öbür türlüyse saçma.

Normal maç girdim, dereceli değildi.

League of legends, diğer çoğu bedava oyunun olduğu gibi pay to win mantığıyla işlemese de bir şekilde insanı çileden çıkarabilen bir oyun maalesef. Bunun en büyük sebebi Türkiye sunucusunda kitlenin çoğunun 14 yaş ve altı çocukların oluşturması kaldı ki bu çocukların çoğu alt kesim sayılabilecek insanların çocuğu, bu yüzden ne bir aile terbiyesi hadi onu da geçtim onur ve haysiyet konularını hiçbir zaman anlayamayacak bir nesil olduğu için böyle davranmaları onların doğasında var, ben bu oyuna devam ederim oynarım diyorsan üst liglerde bile ligi bronz olmayan ama karakteri öyle olan insanlar dolu başka oyunlara yönelmen senin iyiliğine olur bu oyunu bıraktığımdan bu yana oyun anlayışımı çok daha iyi şekilde genişlettim ve stres olmadan keyifli vakit geçirmek aslında bu oyunda da aradığın bir şey olduğu için bunu o oyunu bırakıp bulunca bir daha League of legends'ın yüzüne bile bakmazsın.
Tipik demeyelim de alt kesim diyelim.
Antik yazılarda rastlandığı üzere tipik bir Türk oyuncusu Lol ve Cs:Go’dan başka bir oyun oynamaz
Tipik demeyelim de alt kesim diyelim ona.

League of Legends, diğer çoğu bedava oyunun olduğu gibi pay to Win mantığıyla işlemese de bir şekilde insanı çileden çıkarabilen bir oyun maalesef. Bunun en büyük sebebi Türkiye sunucusunda kitlenin çoğunun 14 yaş ve altı çocukların oluşturması kaldı ki bu çocukların çoğu alt kesim sayılabilecek insanların çocuğu, bu yüzden ne bir aile terbiyesi hadi onu da geçtim onur ve haysiyet konularını hiçbir zaman anlayamayacak bir nesil olduğu için böyle davranmaları onların doğasında var, ben bu oyuna devam ederim oynarım diyorsan üst liglerde bile ligi bronz olmayan ama karakteri öyle olan insanlar dolu başka oyunlara yönelmen senin iyiliğine olur bu oyunu bıraktığımdan bu yana oyun anlayışımı çok daha iyi şekilde genişlettim ve stres olmadan keyifli vakit geçirmek aslında bu oyunda da aradığın bir şey olduğu için bunu o oyunu bırakıp bulunca bir daha League of Legends'ın yüzüne bile bakmazsın.
Tipik demeyelim de alt kesim diyelim.

Tipik demeyelim de alt kesim diyelim ona.

Ya şöyle genel olarak alım gücümüz düşük ve bilgisayarlarımız kötü Türkiye genelinde. O yüzden bu oyunlar tercih ediliyor. Witcher, BioShock ve Diablo tarzı oyunlar gereken önemi ve ilgiyi görmüyor. Tabiiki bazı ailelerin 5 6 çocuk yapıp hiçbirini umursamaması da tuzu biberi oluyor. Aslında LoL CS:GO gibi oyunlar kötü oyunlar değiller. Bir insanın düzgün davranmamasının açıklaması yaşı olamaz.

Ya şöyle genel olarak alım gücümüz düşük ve bilgisayarlarımız kötü Türkiye genelinde. O yüzden bu oyunlar tercih ediliyor. Witcher, BioShock ve Diablo tarzı oyunlar gereken önemi ve ilgiyi görmüyor. Tabiiki bazı ailelerin 5 6 çocuk yapıp hiçbirini umursamaması da tuzu biberi oluyor. Aslında LoL CS:GO gibi oyunlar kötü oyunlar değiller. Bir insanın düzgün davranmamasının açıklaması yaşı olamaz.

Uzun konular, tartışmak asıl soruna bir çözüm getirmeyecektir.

LoL Tr, çok güzel bir topluluğa ev sahipliği yapıyor. Kimilerin annesinin doğum gününü kutluyoruz, kimilerinin aşklarına ortak oluyoruz. Oyun sonunda ise hep karşı tarafı tebrik ediyoruz. Başka hangi toplulukta böyle bir şey var ki?

LoL Tr, çok güzel bir topluluğa ev sahipliği yapıyor. Kimilerin annesinin doğum gününü kutluyoruz, kimilerinin aşklarına ortak oluyoruz. Oyun sonunda ise hep karşı tarafı tebrik ediyoruz. Başka hangi toplulukta böyle bir şey var ki?

Keşke herkes sizin gibi olsa. Fakat çoğu insanın annemizin doğum gününü kutlamak yerine annemize sövdüğünü gördüm😂.

Geri
Yukarı