League Of Legends Kitlesi Kaç Yaşındadır?

İngilizce biliyorsan EUWest öneririm . Oraya veletler gelemiyor (İngilizce bilmediği için :LOL: ) . EUW 'da Türkler de bulunuyor ancak oyunu gerçek olarak oynamak isteyenler ... Sonuçta Avrupa'dan bahsediyoruz ; disiplinli bir millet .
İşte TR'den bıkanlar oraya geçiyor ... sen de dene .
Bu arada Dota gerçekten zor bir oyun . Çalışıyorum , oynamaya yavaş yavaş başlıyorum . Umarım çalışmalarım iyi bir sonuç verir :) .

Başlayacaksan kesinlikle yabancı bir sunucuda başla. Türkiye sunucusunda başlarsan daha ilk maçında sana küfredeceklerdir bundan emin ol. Hadi diyelim TR de bir şekilde hayatta kaldın 30 oldun, bronz olursan bide ortama uyum sağlamak zorunda kalacaksın ve sende bir küfürbaz olacaksın ama tabi iyi oynayıp elmas olursan başka. Platin bile velet veya boostlanmış adam dolu, direk besliyorlar.

Türkiye sunucusunda başta çok sorun yaşayabilirsin. 30 level olana kadar çok küçük yaşlı arkadaşlarla karşılaşabilirsin. 30 level olunca dereceli maç oynayınca da kümeden kümeye değişiyor. Kendi adıma konuşayım, platin kümesinde ''velet'' olarak tabir edilen insanlara seyrek rastlıyorum. 3-4 oyunda 1 tane falan oluyor gene, bu tip insanlar da genelde Eloboost yaptıran insanlar oluyor. Eloboost' un anlamını da açıklayayım: Kişi hesabını kendi kasmadan kendisinden daha iyi oynayan kişilere vererek yüksek bir seviyeye çıkartıyor. Bence bir Türkiye sunucusunda başla, baktın çekilecek gibi değil, AB Batı' ya geçersin.

Uzun zamandır oynuyorum başlamanı öneririm fakat her oyun başı karşına gelebiliyor bu küçük arkadaşlarımız, seni sinir edicekler belki sinirden ağladığın zamanlar bile olucak çıldıracaksın kesinlike sana önerim TR serverinde başlama LoL'e.

Oyuncu kalitesi olarak şöyle bir örnek vereyim, hem TR hem NA sunucusunda hesaplarım var. Mesela adama dalıyorum ve 10 gibi az canı kalıyor ölmüyor. Böyle bir durumda TR sunucusundakiler "low, noob, report" gibi kelimelerden başlayıp küfür edeceklerdir ama NA sunucusunda hiç yoktan "nice try" yani "iyi deneme" diyeceklerdir.

Oyuncu kalitesi olarak şöyle bir örnek vereyim, hem TR hem NA sunucusunda hesaplarım var. Mesela adama dalıyorum ve 10 gibi az canı kalıyor ölmüyor. Böyle bir durumda TR sunucusundakiler "low, noob, report" gibi kelimelerden başlayıp küfür edeceklerdir ama NA sunucusunda hiç yoktan "nice try" yani "iyi deneme" diyeceklerdir.
Aradaki ''Zeka,Beyin,İQ farkı''

Lol'e TR değilde EUW serverinde başlamanı bende tavsiye ediyorum. Oyunu illaki İngilizce oynamak zorunda değilsin. EUW seçtikten sonra güncellemeleri indirsin. Play yazısı geldikten sonra oyunu kapat ve oyunun kurulu olduğu dizine gidip. "regions.txt" dosyasını ara. 2 dosya çıkacaktır. İkisini de bu hale getirirsen hep yabancı kültürlü ve saygılı insanlarla oynarsın hem de Türkçe olduğu için daha rahat kavrarsın.

Bir de unutmadan sağ üst köşeden dil ve bölge seçmeyi unutma. :)

Bölge EUW
Dil Türkçe

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    54,2 KB · Görüntüleme: 148
Ya arkadaşlar bir insanın adam gibi davranmaması yaşı ile ilgili değil. Ailelerin 1 çocuk yapıp ilgilenmek yerine 5 çocuk yapıp ilgilenmemesinden kaynaklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı