League Of Legends Mavi Ekran Hatası | ATIkmdag.sys

BurakKck07

Decapat
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır LOL oynayamıyorum sebebine gelecek olursak da mavi ekran sorunu diyebiliriz. Mavi ekran sorunun verdiren dosya Atikmdag.sys. Son iki üç aydır LOL'e giremiyorum en son girince üst üste iki kez mavi ekran vermişti ancak başka hiçbir oyunda bu mavi ekran hatasını almıyorum. LOL dışında 5 6 oyun oynuyorum hiçbirinde mavi ekran hatası yok. Daha önce başına gelen var mı acaba bu mavi ekran hatasını? Çözümünü bilen? Bir de son zamanlarda LOL'de çok Bug splat hatası alıyordum hemen hemen her oyunda. Hemen ardından mavi ekran hataları da baş gösterdi.

GPU: AMD R7 250 1GB (ASUS DDR5)
CPU: FX 4100

blue screen.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bende de taktik savaşların da bug splat veriyordu sürekli, bir keresinde bilgisayar bile kitlenmiştir, ama normal maçta yapmıyordu böyle bir sorun. Destekle konuşup halletmiştim, istersen desteğe talebini ilet onlar daha iyi yardımcı olabilir.

LoL İstemcisine girip oyun bozukluğunu taratmayı denediniz mi? Denemediyseniz onu bir yapmayı deneyin. Ardından oyunun kurulu olduğu diske bir sağlık testi yapın.

Çok eski konu ama bir bak istersen.

Dostum bende de taktik savaşların da bug splat veriyordu sürekli, bir keresinde bilgisayar bile kitlenmiştir, ama normal maçta yapmıyordu böyle bir sorun destekle konuşup halletmiştim, istersen desteğe talebini ilet onlar daha iyi yardımcı olabilir.
Taktik savaşlarında bende de bug splash verdi baya bi. Hemen hemen her oyunda normal veya aram girince mavi ekran verdi üst üste. İki aydır filan girmiyorum oyuna :)

• Neden Windows 7 kullanıyorsun?
  • Ekran kartı sürücü sürümün nedir?
Daha önce bir konu açmıştım. Anakartım arıza yapmıştı yeni anakart alınca win10 açılmıyordu. Yani orjinal win10 kurunca bilgisayarı kapatınca açılmıyordu. Windows yükleme ekranında donuyordu devamı gelmiyordu. Reset atınca düzeliyordu ama bunu sürekli tekrar etmek gerekiyordu. Çok acayip bi sorun bende anlayamadım baya araştırdım çözümü yok. Win7 kullanıyorum :) Ekran kartı sürücüsü 19.9.1 son gelen güncellemeyi yapmadım daha.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı