League Of Legends oyunudaki Plat'ların Silver'lardan kötü oynamaları

Şu anda gümüş 4'üm. Oynamayı biraz biraz öğrendim ve kendi başıma dereceli maç kazanmaya başladım. Cidden dediğiniz gibi oyunlar. Tek olan şey küfür ve aptal insanlar. Elmas 2 olan birisini izlerken farklıydı ama. Gümüş ve Platin arası böyle sanırım.

Hocam hesap silver 4 den başladı neden abartıyım? 3 oyundur hiç zorlanmadığım kadarıyla zorlanıyorum. Yanlış anlamayın rakibin iyi olmasından değil takım arkadaşlarımın kötü olmasından.
Tamam hocam da ıskaladığın mevzu şu ki elonun taze ve wr'nin de iyi olmasından dolayı sen silver 4'ken aslında goldlarla oynuyordun büyük oranda. Goldken de platlarla oynuyorsun gene büyük oranda. Silverlık bir şey yok yani, gerçekten silverlarla oynaman için silverda en az 100 oyunu olan silver bir hesapta olman lazım.

Gold ve platlarla ilgili olarak da onu ben de diyorum zaten, platta bir sürü elo booster ya da duo boostla çıkmış adam var. Hesap satın almalar vs de. Goldda da aslında stuck kalmaması gerekirken mental ya da başka sebeplerden stuck kalmış adamlar olabiliyor. Yoksa plat, golddan iyi falan değil yani. Tamamen şans, hangi eloda iyi takım gelirse. Coinflip işte.

Geri
Yukarı