League of Legends Perma Ban Yedim

4 pre olmaları bir şey ifade etmiyor. Sinirlenip hakaret etmen de yeterli. İlla cinsellik içeren ifadeler kullanman gerekmiyor. Daha önce uyarını zaten almışsın. İlk cezanı aldığında akıllanıp her oyunda herkesi susturmalıydın. Bu saatten sonra yapılacak bir şey yok. O hesabın açılma ihtimali yarın ölme ihitmalimle eşit bence.

Bu arada o oyundan dolayı olduğu kanısına nereden vardınız? Başka bir sebepten de olabilir.

Hayırlı uğurlu olsun.

Öyle 2 kişi 4 kişi rapor edince çalışmıyor bu sistem, ondan önceki oyunları da alıyor, küfürleri de alıyor, direk bir küfürde banlamıyor yani, ondan önceki oyunlarda böyle bir davranış yaptıysanız normal. Direk perma yemişsiniz çünkü önceden sabıkanız varmış.
Evet zaten 14 gün ban yemiştim eskiden yaptığım davranışlar yüzünden ama davranışlarımı değiştirmiştim ve son zamanlarda o ban yeme olayından sonra küfür etmiyordum.
4 Pre olmaları bir şey ifade etmiyor. Sinirlenip hakaret etmen de yeterli. İlla cinsellik içeren ifadeler kullanman gerekmiyor. Daha önce uyarını zaten almışsın. İlk cezanı aldığında akıllanıp her oyunda herkesi susturmalıydın. Bu saatten sonra yapılacak bir şey yok. O hesabın açılma ihtimali yarın ölme ihitmalimle eşit bence.

Bu arada o oyundan dolayı olduğu kanısına nereden vardınız? Başka bir sebepten de olabilir.

Hayırlı uğurlu olsun.

Çünkü o oyun içindeki mesajları gösteriyorlardı. Yani hesabıma girdiğimde “Hesabınız Askıya Alındı” başlıklı bir yazı vardı.
LoL TR'nin perma ban açma yetkisi yok diye biliyorum. Hesabın büyük ihtimalle gidecek benim de hesabım küfürden 2 hafta yemişti ama sonra küfür etmeyip tartıştığım halde perma yedim. Ne dersen de açmıyorlar geçmiş olsun.

Evet gitti sanırım hesabım benim yandığım şey açıkçası yatırdığım paralar😢

Sen haksız ban görmemişsin dostum. Şu banı yememe sebep olan LoL maçımı çok net hatırlıyorum, adam soloya yorick almıştı ve 0/15 skoru vardı çok kötü oynuyordu ve ona rağmen takımı suçluyordu. Bana gelmiş diyor ki ''Sen gank atmadın senin yüzünden kaybettim, zaten daha 14 günlük banım yeni açıldı'' yazıyor, ben de o adamın bana onu yazmasına karşılık olarak ''Zaten daha önce 2 hafta ban yemişsin, böyle küfürler eden toxic birisi olduğun için gene ban yiyeceksin'' yazdım ve o adam yerine ben ban yedim. Neden, çünkü adamı tehdit etmişim (!) sana ban atarım diyerek bak hele bak ban sebebine bak :) Ama Riot Games haklı tabii, onun benim anama, bacıma, sülaleme, dinime, kitabıma bir oyun için sövmesi sorun değil, ama benim ona küfür ettiğin için gene ban yiyeceksin demem büyük bir sorun.

Bu oyunda ne yaparsan yap suçlu sen oluyorsun. Şu yazdığım yazıda en ufak tehdit yok, yani resmen beni salak yerine koyarak tehdit ettiğin için ban yemişsin diyor. Adam bana 14 gün banım yeni açıldı yazdı, bende ona karşılık olarak herşeye sinirlenip söven birisi olduğun için ağzın yüzünden gene ban yiyeceksin yazdım ve bana ban atıyorlar sebep olarak tehdit etmişsin diyorlar :d Yani kız arkadaşım bana trip atıyor o yüzden hıncımızı oyunculardan çıkarıyoruz demiyorlarda şu sohbet kaydı için tehdit etmişsin diyorlar. Gerçekten sadece çok komik. Yeni bilgisayar topladığım için artık şu oyunun yüzüne bile bakmıyorum. Eskiden canımız sıkılırdı, bilgisayarımızında kaldıracağı tek oyun buydu mecbur oynardık.
Lol Ban.jpg

Oyunun size sunduğu faydalardan neden faydalanmıyorsunuz? Baktınız flame yapan küfür eden dalga geçen oyuncular var susturun gitsin. Ben çoğu oyunumda herkesi susturuyorum oyuna başlamadan önce. Kafanız rahat olurdu.
Evet her seferinde öyle yapacağım diyorum ama bazı insanlara cevap vermeden de olmuyor sonra böyle oluyor işte bir daha bu hataya düşeceğimi sanmıyorum ve oyuna para yatıracağımı da.
Sen haksız ban görmemişsin dostum. Şu banı yememe sebep olan LoL maçımı çok net hatırlıyorum, adam soloya yorick almıştı ve 0/15 skoru vardı çok kötü oynuyordu ve ona rağmen takımı suçluyordu. Bana gelmiş diyor ki "Sen gank atmadın senin yüzünden kaybettim, zaten daha 14 günlük banım yeni açıldı" yazıyor, ben de o adamın bana onu yazmasına karşılık olarak "Zaten daha önce 2 hafta ban yemişsin, böyle küfürler eden toxic birisi olduğun için gene ban yiyeceksin" yazdım ve o adam yerine ben ban yedim. Neden, çünkü adamı tehdit etmişim (!) Sana ban atarım diyerek bak hele bak ban sebebine bak :) Ama Riot Games haklı tabii, onun benim anama, bacıma, sülaleme, dinime, kitabıma bir oyun için sövmesi sorun değil, ama benim ona küfür ettiğin için gene ban yiyeceksin demem büyük bir sorun.
Eki Görüntüle 616316

Ben bu konu da haklı olduklarını da düşünmüyorum. Bence haklısın. Maç üzerinde onca üstüne gelen hakaret eden insan oluyor hani bilerek feedlemedim de sadece kötü oynadım ki bu herkese olabilir ama onlar bana ban atıyorlar onlara cevap verdiğim için.

3 yildan beri lol oynuyorum euw'de basladim ve halen orada oynuyorum.Bu sene Tr de bir hesap acayim dedim aboooov o nasil server arkadas ya. Küfür etmeyen oyuncu yok! Yani toplam oyuncu sayisi arasinda belki %5 lik bir kismi bu tür eylemlerde bulunmuyor. Bosuna burada masum cocuk rolü oynama bence.

Sen haksız ban görmemişsin dostum. Şu banı yememe sebep olan LoL maçımı çok net hatırlıyorum, adam soloya yorick almıştı ve 0/15 skoru vardı çok kötü oynuyordu ve ona rağmen takımı suçluyordu. Bana gelmiş diyor ki ''Sen gank atmadın senin yüzünden kaybettim, zaten daha 14 günlük banım yeni açıldı'' yazıyor, ben de o adamın bana onu yazmasına karşılık olarak ''Zaten daha önce 2 hafta ban yemişsin, böyle küfürler eden toxic birisi olduğun için gene ban yiyeceksin'' yazdım ve o adam yerine ben ban yedim. Neden, çünkü adamı tehdit etmişim (!) sana ban atarım diyerek bak hele bak ban sebebine bak :) Ama Riot Games haklı tabii, onun benim anama, bacıma, sülaleme, dinime, kitabıma bir oyun için sövmesi sorun değil, ama benim ona küfür ettiğin için gene ban yiyeceksin demem büyük bir sorun.
Eki Görüntüle 616316
İşte bu yüzden bıraktım şu oyunu. Oyunu dengelemeyen, adaletli olmayan ama her hafta yeni skin çıkaran bir firmadan ne beklersin ki? Geçmiş olsun ne diyelim.

Evet her seferinde öyle yapacağım diyorum ama bazı insanlara cevap vermeden de olmuyor sonra böyle oluyor işte bir daha bu hataya düşeceğimi sanmıyorum ve oyuna para yatıracağımı da.

Ben bu konu da haklı olduklarını da düşünmüyorum. Bence haklısın. Maç üzerinde onca üstüne gelen hakaret eden insan oluyor hani bilerek feedlemedim de sadece kötü oynadım ki bu herkese olabilir ama onlar bana ban atıyorlar onlara cevap verdiğim için.
Yani ben dedim ki artık kendime hakim olup kimseye küfür etmiyicem, şu hesabımda kimseye küfür etmediğim halde gene ban yedim. Yani küfür edip etmemenin bir önemi yok, bunların seni banlamak için uyduracağı sebep çok nasıl olsa. Tehdit etmişsin diyor ya, şaka gibi yeminle. Bu oyunu oynamayın harbiden sinir hastası olursunuz.
İşte bu yüzden bıraktım şu oyunu. Oyunu dengelemeyen, adaletli olmayan ama her hafta yeni skin çıkaran bir firmadan ne beklersin ki? Geçmiş olsun ne diyelim.
Geçirenler sağolsun, zaten yeni bilgisayar topladığım için Rainbow Six Siege, Division gibi oyunlar oynuyorum.
3 yildan beri lol oynuyorum euw'de basladim ve halen orada oynuyorum.Bu sene Tr de bir hesap acayim dedim aboooov o nasil server arkadas ya. Küfür etmeyen oyuncu yok! Yani toplam oyuncu sayisi arasinda belki %5 lik bir kismi bu tür eylemlerde bulunmuyor. Bosuna burada masum cocuk rolü oynama bence.
Küfür ediyorlar çünkü TR serverinin yaş ortalaması şaka yapmıyorum 10-20 yaş arası. Kendim internet kafede şahit oldum, ufacık çocuk Kha'Zix almış 0/5 gidiyor bide takıma sövüyor :d Yani daha yaşı 10-11 sakalı çıkmamış, daha ergenliğe bile geçmemiş ama sanal alemde aslan kesiliyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı