League of Legends R7 240 FPS Sorunu

Kimseye senin malın senin ürünün senin herhangi birşeyin çöp diye yorum yapamazsın kardeşim. Bi fikrin varsa (kurduğun cümle fikir dahi değil saldırıdır, hakarettir.) daha doğru daha düzgün bir üslup ile anlatabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimseye senin malın senin ürünün senin herhangi bir şeyin çöp diye yorum yapamazsın kardeşim. Bir fikrin varsa (kurduğun cümle fikir dahi değil saldırıdır, hakarettir. ) Daha doğru daha düzgün bir üslup ile anlatabilirsin. Adam seni kaile almamış cevap yazmamış ama birinin sizin gibi densizlere her fırsatta cevabını vermesi lazım.
Kimseden üslup öğrenecek değilim, yaşım 22 ama senin biraz ilim irfan öğrenmen şart görünüyor. Çünkü bir ekran kartına çöp deyince bu kişiye saldırı, hakaret olmuyor. Benim kalbimde bir bozukluk yok allaha çok şükür. Biraz açık sözlü ve konuşmam böyle olabilir ama düşüncelerinle kimin densiz, kalbi bozuk çok iyi açıklıyorsun.

Kimseden üslup öğrenecek değilim yaşım 22 ama senin biraz ilim irfan öğrenmen şart görünüyor çünkü bir ekran kartına çöp diyince bu kişiye saldırı, hakaret olmuyor benim kalbimde bir bozukluk yok Allaha çok şükür biraz açık sözlü ve konuşmam böyle olabilir ama düşüncelerinle kimin densiz kalbi bozuk çok iyi açıklıyorsun.
Elalemin malına çöp diyen bir çocuktan ilim irfan öğrenme tavsiyesi de aldık görüyor musun forum? Adamın malı, para vermiş almış. Belki üstünü alabilecek maddi yeterliliğe sahip değil. Bu açık sözlülük değildir. Kalitesi düşük de, güçsüz de. Günümüz teknolojilerine uygun değil de. Çöp ne? Adam kullanıyor onu.

@M3R4KLI @Lemi Galip @Silinen üye
Gerçekten çok saçmalamışsınız hakaretle alakası yok dediğimin burda sadece ürünün ne kadar yetersiz olduğunu belirtmek istedim ki karşımdaki kişi bunu ciddiye alsın konu sahibi bile bişey demedi size ne oluyor amacınız tartışmak kavga çıkarmak sizin bir zeka küpü diğerinden gaz alınca böyle oluyor heralde bence siz önce kendinizi kontrol etmelisiniz çünkü kalbiniz fesat.
Kurduğum cümlede saçmalık yok. Ben güzel bir üslup ile uyardım. Tekrar okuyabilirsiniz ve kullanacağınız kelimeye dikkat etmeniz gerektiği, yetersiz olan ürüne 'ekran kartınız yetersiz' demek bence daha iyi niyetli olmaz mi? Çöp diyerek mi? Kendinizi ciddiye aldırmaya çalışıyorsunuz. Bence kullandığınız kelimeler ile siz önce kendinizi sonra karşınızda bulunan bir kişiyi ciddiye almıyorsunuz. Eğer ki bu arkadaşı ciddiye alsanız ya da arkadasin sizi ciddiye almasını isteseniz, soruyu soran kişinin sahip olduğu ürüne çöp kelimesini kullanmazsınız. Bence bize laf yetiştireceğine, konu sahibinden özür dilemen yaşının olgunluğunu gerektirir.

Googleda çöpün ne demek olduğunu aratırsan şöyle birşey çıkar ''işe yaramaz olan bir şeyi
Arkadaşım işe yaramaz dediğin şeyi adam kullanıyor. İşe yaramaz olsaydı kullanamazdı değil mi? Bunu anlamak bu kadar zor değil. Hadi bakalım kim daha karakterli. Sen elindeki imkanlarla bir şeyler yapmaya çalışan insanın ürününe "çöp" diyorsun. Ben "deme bu yaptığın doğru değil incitebilirsin, farklı bir üslup kullan". Bak şu sayfada söylediklerine katılan bir kişi yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı