League of Legends satın alınan unranked hesap ban yer mi?

GameSatıştan 25₺ye garantili almıştım bundan 4 ay önce SelfShop mağazası üzerinden. Hesap 2 gün sonra ban yedi. Yeni bir hesap teslim etti o da 6 gün sonra ban yedi :D Maksimum bir adet hesap değişimi yapılmaktadır dedi daha da yeni hesap vermedi :D Başlıkta ban yok yazıyor açıklamada da 30 gün garantili diyor ama maksimum 1 hesap değişimi. Param çöp olmuştu ve bot hesaplara güvenim kalmamıştı.

Geçen ay da arkadaş zorladı bak burdan banlanmıyor gel smurf kasalım diye gittik İtemSatış sitesi üzerinden LoLUnrankedHesap satıcısından 2 hesap aldık bir bana bir arkadaşa, 1 ayı geçti ve herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Satıcıdan satıcıya değişiyor şans işi herhalde :D

GameSatış'tan 25₺ye garantili almıştım bundan 4 ay önce selfshop mağazası üzerinden. Hesap 2 gün sonra ban yedi. Yeni bir hesap teslim etti o da 6 gün sonra ban yedi :D maksimum bir adet hesap değişimi yapılmaktadır dedi daha da yeni hesap vermedi :D başlıkta ban yok yazıyor açıklamada da 30 gün garantili diyor ama maksimum 1 hesap değişimi. Param çöp olmuştu ve bot hesaplara güvenim kalmamıştı.

Geçen ay da arkadaş zorladı bak buradan banlanmıyor gel smurf kasalım diye gittik İtemsatış sitesi üzerinden lolunrankedhesap satıcısından 2 hesap aldık bir bana bir arkadaşa, 1 ayı geçti ve herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Satıcıdan satıcıya değişiyor şans işi herhalde :D

Hortlatacagim ama ban yediniz mi?

Geri
Yukarı