League of Legends Sett'ten başka karakter oynayamıyorum

Sett'e Azim Hortlağın Pençesi giriyorum. Diğer rünlerden kuvvetli gibi geldi bana. Mathematically Correct Sett Build'i diye geçiyor. Build ile gwen'i dahi kesebiliyorum o derece iyi.
Sett'te tank için hortlak girilir. Normal buildi yenilmez zafer efsane çeviklik/sıvışma son darbe sağ tarafda azim kemik zırh ve son şans falan. Item olarak kaniçen çelik kaplamalı çizme falan diye gidiyor.

Arkadaşlar başlıkta da olduğu gibi Sett'ten başka şampiyonu oynayamıyorum. Çok kötüyüm Sett'i de öyle maça 160 level adamlar gelmezse iyi oynayabiliyorum. Yoksa 160 - 190 level adam geliyor 0/8 gidince bana sövüyorlar. Daha 34 levelim. Ne yapmalıyım? Oyundan soğudum artık.

Ben ilk basladigim zamanlarda sadece Lux oynuyordum yavas yavas farkli Hero'lari kendim deneyerek oneri alarak oynamaya başladım. Mordekaiser deneyebilirsin Garen veya Darius bunlari sırayla dene ama top lanede kalma sadece mide Jungle'a adcye supporta gec ara sıra onlari da bir dene belki solo koridorunda oynayabildigin tek Hero Sett'dir.
Oyunda sana sovenleri de oyun sonu raporla ve Riot'a ticket acip at. Direkt League of Legends hakkinda diye secebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı