League of Legends trolleme bağımlılığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korona da böyle. İnsanlar nasılsa ceza yemiyoruz diye dışarı çıkıyorlar maskesiz. Sonra neden vakalar arttı. Hey gidi.

Bu iki olay biraz farklı. Burada ölecek olan kişi sizsiniz. Takımınıza gelenler de öldüğünüze ağlayanlar oluyor. Gene en büyük zarar sizin oluyor ve arkadaş trollerken bunu göze alarak yapıyor.

İsminden bahsediyoruz. İsmini Allah yapman komik değil. İnsanların dini değerleriyle dalga geçmeyin.

Merhabalar,

Öncellike bu biraz gelebilir ama trollemekten kendimi alı koyamıyorum. Mesela Gold maçtayım. 13-3 Annie oynuyorum bayağı hard carrylemişim takımı ama sonra içimden trolleme hissi geliyor za XD yazıp maçı salıyorum. Bana öyle küfürler ediyorlar ki derecelide trollüyorum diye ama ben o küfürlerden o kadar hoşnut oluyorum ki. Lobide alacağı Hero'yu banlıyorum sonra susuyorum veya lane çalıyorum sonra da geçmezsen 2 kişi yaparız bana uyar diyorum. Hiç ban da yemedim. Garip tarafı da o kadar sövüyorlar ama benim çok hoşuma gidiyor. Size nasıl kurtulabilirim?
1 defa yaparsın, 2 defa yaparsın, suyunu çıkarır 3 defa yaparsın da sürekli yapıyorsan ve bunu yaptığın için küfür yemek hoşuna gidiyorsa bir psikoloğa görün.

Merhabalar,

Öncellike bu biraz gelebilir ama trollemekten kendimi alı koyamıyorum. Mesela Gold maçtayım. 13-3 Annie oynuyorum bayağı hard carrylemişim takımı ama sonra içimden trolleme hissi geliyor za XD yazıp maçı salıyorum. Bana öyle küfürler ediyorlar ki derecelide trollüyorum diye ama ben o küfürlerden o kadar hoşnut oluyorum ki. Lobide alacağı Hero'yu banlıyorum sonra susuyorum veya lane çalıyorum sonra da geçmezsen 2 kişi yaparız bana uyar diyorum. Hiç ban da yemedim. Garip tarafı da o kadar sövüyorlar ama benim çok hoşuma gidiyor. Size nasıl kurtulabilirim?
Annenize geçmiş olsun.

Merhabalar,

Kurtulmayın :)

Genellikle kötü oyuncular gayret etmezler trollemek size göre normal geliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı