League of Legends Türkçe Kapalı Beta Key Dağıtımı

Abi bir ara KO oynardım, bir kaç arkadaş bulmuştum o ortamda seviyelilerdi küfretmezledi. Neyse girdim Ventrilo'larına... Aman tanrım girmez olaydım. Diyaloglar şöyle

A : 2 Iron Set'e Shard +9 aldım gardaş.
B : Hayırlı olsun gardaş güle güle kullan hayrını görürüsün inşallah.
A : Eyvallah gardaş daha iyisi senin olsun.

Bu arada A adlı kişimizin arka planında çalan Mustafa Yıldızdoğan Vent'imizdeki fanatizmi doruklara çıkarmıştı. Hani adamlar iyi bir şey diyemiyorum bir şekilde kaçsam falan... Her neyse benle konuşmaya çalışan A adlı yurdumun güzel, temiz kalpli insanı ile aynen şöyle bir diyaloğumuz oldu.

A : Kaan kardeş, senin konuşmanda bir tuhaflık var yav. Çok entel gibi konuşuyorsun. Sen entel misin nasıl bir tipsin anlat tanışalım.
K : Ya valla abi daha önce hiç böyle tuhaflık var diyen olmadı ?! Huylandırdın bak şimdi. Bilmem entel miyim değil miyim ? (Burada tanışma faslı diye hayatımı özet geçtim.)
A : Saçın uzun mu ?
K : ?!? Yok ben liseye gidiyorum. (Bunun işe yarayacağını hiç tahmin etmezdim.)
A : Ha yani bizim gibi iş güç sahibi olsan uzatacaksın ha ? ( Aşağılamakla dalga geçmenin karışımı farklı bir oluşum yarattı orada. )
K : Abi ben yemek yiyeyim hadi gelirim tekrar.

Bu şekilde oradan sıyrıldım ve bir daha asla uğramadım. :D

Şimdi Türkçe konusu dışında LoL'de bulunan Türk'lerin yabancı versiyonlarına değinelim.

Oyun başlar. Daha dakika 4 jungle yeni temizlersin, ama o da ne ! O sesi duydun bir kere ''Your allies has been slain'' 5 saniye sonra sevgili yabancı uyruklu arkadaşımız.

G : OMGGGG NOOB NO GANK REPORT JUNGLER FAİL RETARD. GO SUİCİDE OMG.
K : -.-

Gank'a gidersin, lale gibi atlar önden sevgili AD Carry'miz ölür doğal olarak. 5 saniye sonra

G : OMG NOOB WHY DİD YOU LET ME ENGAGE, WHY DİD YOU LET ME DİE
K : I Didn't
G : REPORT BRAİNLESS NOOB OMGOMG

Support oynuyoruz, 0-2-20 gibi bir skorum var sevgili Alistar'ımla. Oyun sonu Defeat belli olmuştur. Sevgilili Nerd'ümüz ;

G : Look at Alistars stats XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
K : Dafuq ?!

Yani böyle uzayıp gider forumumun sevgili müdavimleri :D Avrupa'nın veletlerinin tek farkı, beyinlerini biraz kullanarak ezmeye çalışıyorlar.

Vay be, keşke ben de kapalı Beta döneminde oyuna başlamış olsaydım...

Burada yazılanlara gerçekten uyuyor fakat @Kaan Arslan'ın dediği gibi P2W değil en azından. O kısmı hariç denilenler çok önceden tahmin edilmiş helal olsun.

(Bu arada 8 senelik konuyu hortlattım ve aktif olan bir üyeyi uyandırdım. Kendisi bu konuda 17 yaşındaymış, vay be.)

Yeni konular

Geri
Yukarı