League of Legends: Wild Rift izlenimlerim

Oğuzhan T

Megapat
Makaleler
57
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MacBook Pro M1 Pro 14' • i5 13400F 4060 Ti • Magic Mouse • Aerox 3
Meslek
Lead Frontend Developer
İncelemeden çok oyunu deneyerek birkaç yorumu bırakmak istiyorum. Bu konu hakkında tartışabiliriz.

Ben oyunu tabletime yükledim, kontrolleri falan çok hoş. Çok sevindim çakma MOBA'ların biteceğine(bang bang gibi) fakat tamamen PC versiyonunu koymuşlar. Evet LoL severlerin istediği bu ama tabletlerde, cihazlarda oynuyoruz be abi Allah aşkına.
Yemin ederim yarım saat oynadım gözüm ağrıdı. Parmaklarım da kitlenmiş.

Sınavlardan sonra bir deneyeyim belki ısınabilirim dedim ama kaldıramıyorum bu oyunu artık. Oyunu sevmiş olacaksam bile hayatımdaki bir-iki seneyi yemiş ve beni sinir hastası etmiş oyunu telefonumda da oynayacak değilim. Herkese iyi oyunlar dilerim. Ben oyunu sildim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1-2 Aya kalmaz kanser kitle oyuna ulaşır. Güncellemeler ile oyun mahfedilir. Bencede en iyisi alışmadan silmek.
Valorant'ta da aynısı oldu. Kapalı betadayken oyundan çıkmıyordum, oyun açıldı ve iletişimde hiçbir şey demeden yemediğim küfür kalmadı.

Kasıyor ula! Harbiden ama. Arada 45 FPS'lerdeyken tam çatışmaya girince 15'e düşüyor. Ve bu beni kanser ediyor. Soğudum oyundan.
Oyun 640x480 çözünürlüğünde gibi. Daha neden kasabilir bir oyun?

İncelemeden çok oyunu deneyerek birkaç yorumu bırakmak istiyorum. Bu konu hakkında tartışabiliriz.

Ben oyunu tabletime yükledim, kontrolleri falan çok hoş. Çok sevindim çakma MOBA'ların biteceğine(bang bang gibi) fakat tamamen PC versiyonunu koymuşlar. Evet LoL severlerin istediği bu ama tabletlerde, cihazlarda oynuyoruz be abi Allah aşkına.
Yemin ederim yarım saat oynadım gözüm ağrıdı. Parmaklarım da kitlenmiş.

Sınavlardan sonra bir deneyeyim belki ısınabilirim dedim ama kaldıramıyorum bu oyunu artık. Oyunu sevmiş olacaksam bile hayatımdaki bir-iki seneyi yemiş ve beni sinir hastası etmiş oyunu telefonumda da oynayacak değilim. Herkese iyi oyunlar dilerim. Ben oyunu sildim.
Vallahi hocam ben indirmedim bile, çünkü sinir krizi geçirip telefonu kırarım. Hiç o riske giremem. Birkaç ay sonra MLBB toxic kitlesi LOL'e geleceği için oyun oynanmaz.

Telefonun veya tabletin marka model ne. Bende Samsung A30S var ayarlardan düşük ayarlar 60FPS yapınca yağ gibi oyun oluyor ara sıra 58
FPS falan oluyor ama sabit 60FPS telefonundan kaynaklı olabilir.
Sadece tablete yükledim, iPad Pro 11inç kullanıyorum.
Bende kasma gibi bir problem olmadı. Görüntü kalitesi oldukça düşük olduğu için bir zahmet olmasın demek istemiştim. Ben onu arkadaşın FPS drop mesajına bıraktım.
Vallahi hocam ben indirmedim bile, çünkü sinir krizi geçirip telefonu kırarım. Hiç o riske giremem. Birkaç ay sonra MLBB toxic kitlesi LOL'e geleceği için oyun oynanmaz.
Ani bir krizde şakasız söylüyorum bilgisayarı atamazsınız ama mobil cihazlarınızı fırlatabilirsiniz. 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı